Kizlar bir yil ara vericem

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Fatos81 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  1. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bilmiyorum doğru mu karar aldik sonucumun olumsuz olmasi gözümüzü korkuttu ben bu arada 7 yildan beri kazanamadiğim sinava hazirlaniyim diyorum birazda maddiyat hayirlisi olsun gün doğmadan neler doğar sizlerle görüşmeye devam edicem

2. 14 Ağustos 2008
  3. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Canım hakkında hayırlısı olsun, kimbilir belkide en doğru karar budurfisfisfis bi bakmışsın bu süreçte mucizen seni bulur belkide:Saruboceq:
    Sevgiyle kal canım, bizi unutmayerimseniben

4. 14 Ağustos 2008
  5. yagmur1985

yagmur1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bunalımdayıım.7 sene vay be ben 1 senede bittim.allah yardın etsin.sizde sorun neydi.?

6. 14 Ağustos 2008
  7. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    fatoşcum benim de değer negatif :KK43: ben de seninle aynı fikirdeyim bir senedir hiç durmadan uğraştık ve ben şimdiden çok yoruldum yüksek lisansı kazanmıştım bu yüzden ara verdim ve ona devam etmeyi düşünüyorum zaten artık cesaretim de kalmadı dün öğrendiğimde ağlayamadım bile...psikolojimden korkuyorum artık sanırım en iyisi ara vermek..........................

8. 17 Ağustos 2008
  9. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben de ilk denemeyi geçen yıl yaptırdım.Sonuç negatif olunca üzüldüm tabi. Kendimi çok yorgun ve bitkin hissettim. Çok uzun süre buraya da girmedim. Seni anlıyorum. İnsan biraz rahatlamak, kafasını boşaltmak istiyor. 2. deneme için bugün tedavim başladı. Bakalım işler yolunda giderse bu ay sonunda transferim olacak. İnşaallah bu kez olur. Moralini bozma arkadaşım, ara vermek iyi gelebilir.sevgiler

10. 18 Ağustos 2008
  11. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    fatoscigim hayirlisi..........Belki bu da gereklidir.............Biraz dinlenmek iyi gelir.................
    Maddi yonden daha onemlisi manevi yonden yipranmak kolay degil...Allah yardimcin olsun!

Ben de yaklasik 10 senedir cocuk pesindeyim ilk senede pek ugrasmadim ama usuttum miyom var diye tedaviyi birakmamistim . Son 7 sene hastane evim olmustu.

Malesef bana tup bebege girmek nasip olmadi .Dr izin verdi de amelyatlik durum oluyor surekli kist patliyor kanamlar v.s. sorunnlar ciktigi icin hic giremedim.Hazirlaniyorum birsey cikiyor ayni durumu senelerce yasiyorum.

Amelyattan sonra yaklasik 1 seneye kadar tedavi gordum.Gecen sene 9 ay dinlendim arada tedavi goruyorum.Simdi tup bebege sansim olursa girsem diyorum .............Bu sefer hidrosalping cikti..........

Artik hayirlisi diyorum Bu sene tup bebege sansim olsa girecegim Insallah nasip eder diyorum insallah diyorum. seneler gecti elimde birsey yok...................................

Allah yardimci olsun!