Kızlar, biraz moral lütfen :'(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve lethem tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : lethem
  1. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    daha önce yazmıştım.. beni 5 ay önce aldatmasaydı bugün 3. yılımızı bitirioduk.. o sevgilisiyle çok mutlu, ama ben toparlanamadım. yani sevgi anlamında bitti onu ben de istemiorum artık ama mutsuzum, insanlara güvenmiorum, yeni bi ilişkiye başlamaktan korkuorum hatta kaçıorum.. ayrıca öğretmenlik mezunuyum ama virgülle kaçırdım atanamadım.. mart atamalarını bekliorum.. huzursuzum.. geçen gün msn deiştirdim, tel no mu deiştirdim.. onla ortak arkadaşlarımızı ve başka biçok arkadaşımı sildim.. sürekli birilerini eliyorum, soyutluorum kendimi.. odama kapanıorum, depresif şarkılar dinliorum, aylardır böyleyim.. şuan buraya yazmam da şu saatte anlatacak konuşacak kimsemin olmamasından.. lütfen biraz morale ihtiyacım var.. hayat hep kötülükler yaşatmaz demi insana, son 6 aydır hep tökezledim, bocaladım.. ne zaman biter acaba.. biter mi yada.. :çok üzgünüm:

2. 12 Şubat 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayat sadece kötülükler yasatmaz tabiki ama hayatimiz boyunca olumsuzluklarda yasayacagiz...Bu her zaman böyleydi ve böyle olacak...:nazar:

Kimsenin hayati dört dörtlük degil be güzelim...o cok mutluyum diyenlerin ve gözükenlerinde lafina bakma....kimbilir o 4 duvar arasinda neler yasaniyor...ne firtinalar kopuyor ne ucurumlar aciliyor....:nazar:

Ruh halinin böyle negatif olmasindanda sen sorumlusun...sürekli odana kapanmakla..depresif sarkilar dinlemekle...kendini soyutlamakla bu durumdan kurtulamasin...böyleyim iste demekle olmaz....:nazar:

Düstügün vakit kendini sen kaldiracaksin...sen kendi kendine umut vereceksin...hersey düzelecek insallah diyeceksin...dua edecek rabbine siginacaksin...a.s

Dertler kederler her zaman olucak...Allah beterinden saklasin diyeceksin...ve sükür edeceksin...Hersey Senin elinde...:teselli:

4. 12 Şubat 2009
  5. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    her kışın bir baharı vardır unutma canım . belkide senin için bölesi hayırlıydı . ve herzaman şunu aklına getir kötü durumdayken , beterin beteri vardır . . . insanlar o kadar kötü olaylar yaşıyorken senin yaşadığın onların yanında devede kulak kalıo . tabiki ateş düştüğü yeri yakıo ve her yaşanılan sadece bir tek kişiyi etkilio . . . bence evde olmanın kıymetini bil gez dolaş alışveriş yap . arkadaş edin .yeni yerler yeni insanlar keşfet . ve mutlu olacağına inanarak sürdür hayatını

6. 12 Şubat 2009
  7. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    hemen kendini topla bence o sevgilisiyle eğlenirken hayatını dolu dolu yaşarken sen niye ondan arta kalanlarla odalarda kendini saklıyorsun.. hemen kendine yeni bir imaj ver, spor salonuna kaydol, yeni çevreler edin.. makyajını hergün yap kendi kendini hep motive et.. dünyada en iyisi o değildi ne güzel insanlar var senin değerini bilecek senin kendine ve hayata olan güvenini kaybettirmesine izin verme sen onunla gelmedin bu yaşına o olmadanda çooook mutlu olacaksın.. hadi toparlan at o yüzündeki mutsuz ifadeyi hemen şimdi yarın güneş senin için doğsun.. saatler dakikalar sadece senin için ilerlesin... yaşadığın andan bir tane daha yok kıymetini bil..

8. 12 Şubat 2009
  9. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    saolun kızlar, ne bilim onu da yaptım, gezdim, tozdum, ama sıkıldım ondan da.. sonuçta mutsuzluk hep içimde benle, ne bilim :S belki atansam yeniden başlıcam bişeylere ama o da olmadı bi türlü.. Allah'ıma sığınıorum sürekli hayırlısını diliyorum ben de, başka bişi yok elimde, kabuğuma çekildim gittikçe..

10. 12 Şubat 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar kabuğuna çekilirsen o kadar gerilersin.. okadar üzerine yapışır o korku sinir.. hayal kırıklığı yaşamışsın hiç kolay değil.. ama olsun her işte vardır bir hayır.. ne kadar dibe vursan sıçrayıp iyileşmen kuvvetli bir insan olman o denli hızlı olmalı...

bence eğer evde oturuyorsan mutlaka kurslara yazıl... halk eğitim kursları olur spor olur yani ne biliym insan içine karışmalısın.
    sitilini değiştir. saçını kes boya mümkünse bir evcil hayvan edin hayata yeni bir pencere aç..

o mutlu diye sen mutsuz yaranlanmış köşesine sindirilmiş olmamalısın.. aç gözlerini hayat devam ediyor. geçmişi düşünerek seneryo yazıp çerendekileri azaltarak geçmez hayat.

12. 12 Şubat 2009
  13. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    sadeceaşk, cnm çok saol ya ağlıorum şuan ama tuhaf hissettim, çok haklısın teşk ederim.. mesela kilo vermek istiorum ama onu da beceremedim, başladım sonu gelmedi.. dediğin gibi salona mı gitsem acaba.. kendime güvenim de gitti zaten iice..

14. 12 Şubat 2009
  15. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim son gözyaşların olsun bu inşallah bitanem bundan sonra hep mutluluk gözyaşın olsun..
    evet işte atanana kadar sana bir meşguliyet çıksın balım.. hem yeni başlayacağın okulada fıstık gibi başlarsın.. orda da yakışıklı bir öğretmenle tanışırsın senin gibi fstığa nasıl karşı koysun hayatın biranda değişir:)) paran yoksa bile ismek'in açtığı kurslar var ücretsiz paran varsa hoş bir yerlere git diyet yapıp kilo verrmek istiyorsan ben sana bir sürü tüyo veririm en kısa zamanda zayıflarsın:)))
    sen yeterki iste ben yanında olurum sana destek veririm...

16. 12 Şubat 2009
  17. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bence bu yazılanları bir kağıda not et aynanın köşesine yada her an görebileceğin bir yere as. bu travmanın senin hayatında sıçrama yaptırmasına izin ver. yeni insanlar yeni hayatlar demektir.

18. 12 Şubat 2009
  19. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşk kızlar, sadeceaşk, saçımı kestirdim, boyattım falan ama kilo sorunum (aslında 5 kilo falan fazlam var) devam edio.. çok istiyorum, birden ii hissettim :) ist esenlerde oturuorum, buraya yakın neresi var acaba spora başlayabileceğim.. inş dediğin gibi olur