Kızlar birkez daha yanımda olun desteğiniz dualarınız birkez daha benimle olsun

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

BUGÜN İTİBARİYLE BABANNEMİN 7'Sİ OLDU VE BEN BUGÜN YANİ PERŞEMBE GECESİ BABANNEMİ O HASTANEDE BABANNEMLE KONUŞURKEN KAYBETTİM senağlama
    BABAMA MESAJ ATTIM DÜN GECE ...

Babam biz seni çok seviyoruz, 3'ümüzünde (annemin ablamın ve benim) sana ihtiyacı var bizim için lütfen sağlam kal senin dedem ve babannem için hissettiklerini biz senin için hissediyoruz seni çok seviyoruz ve hep yanındayız sende bizimle ol güçlü ol lütfen bizim için...senağlama

Sizlerden bir isteğim var bu akşam babannem ve dedeciğim için yasin okuyaabilirmiyiz hepberaber?? kaç kişi okursa okadar makbul geçer benim için?? ali ve hatun kulunun ruhu için diyede bitirelim yasinimizi olurmu kızlar??:Saruboceq:

2. 26 Şubat 2009
  3. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,ben ne yazıkki okuyamadım ama haftaya mutlaka okuyacağım.a.s.Bende 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin inşallah Dua larınızı:Saruboceq:

4. 27 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

çok teşekkür ediyorum bitanem.. bende yasinimi okudum dualarımı ettim şimdi bitirdim herşeyii.. gece 2.30 gibide tevcid namazına kalkıp dualarımı edicem namazdan sonra

6. 27 Şubat 2009
  7. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Allah rahmet eylesin inşallah dualarınız kabul olsun kabirlri nur dolsun sizin kayıplarınızında tüm rahmetli kardeşlerimizinde.....

8. 27 Şubat 2009
  9. nesrinb

nesrinb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    93
    Allah rahmet eylesin benmde dedeciğimin 7 si bugün iilk acımz, bende yasinimi okudum şimdi, senin rahmetli babaanne ve dedenede dua ettim, sende benim dedeciğime bi dua edip ruhuna bağışlarsan sevinirim. rabbim sabırlar versin canım çok zormuş. nur içinde yatsınlar. dedem ferit demir.

10. 27 Şubat 2009
  11. EU2

EU2 Guest

nesrin başınız sağolsun aynı acıyı aynı günlerde yaşıyoruzz canım arkadaşım.. birazdanda namazımı kılıcam duamı edicemm dedeciğini ismini yazarmısın adıyla dua edim bitanemm...

12. 27 Şubat 2009
  13. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şu an yalnızca fatıha okuyabıldım canım,ALLAH rahmet eylesın,dedenınde hepımızın gecmıslerınınde gunahlarını affetsın.......mekanları cennet olsun ınsallah:Saruboceq::Saruboceq::a015:

14. 27 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

amiiinnn çok teşekkür ederimmm bitanem ALLAH RAZI OLSUN

16. 27 Şubat 2009
  17. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canıım konunu yeni gördüm bitanem
    bu hafta yasini okuyamam malum dönemimdeyim ama haftaya mutlaka okuycam
    yasini her okuduğumda da aklıma gelirse inşallah onların ruhlarına da hediye edicem arada okuyorum ve hediye ediyorum ölmüş tanıdıklarıma inşallah bundan sonra babannen ve dedenide yadedicem tatlım sen mutmain ol
    ve yeter ki dik durmaya çalış baban dönücek ya o dönene kadar toparlan canımsın şimdi ağla ağlayabildiğin kadar açılırsın ama baban gelince ağlamak yok demi canım ona destek olmak için serinkanlı olman gerekiyor

18. 27 Şubat 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ZEYNEBİMMMM ÇOK TEEŞKKÜR EDİYORUM BİTANEMMM EVET İYİYİM DÜZELDİM DÜZELMEK ZORUNDAYIM ÇÜNKÜÜ bugün öğlen babamlar camide babannem için mevlüt okuttu 7.si olduğu için veee babamlar bu akşam 5.30 otobüsüyle yola çıktılar büyük dayım ve yengemle.. Yarın 11.30 12 gibi burdalar kahvaltı hazırlayıp onları beklicem.. Can parçamla kanım geliyor annemle babam geliyorrr