kızlar bişey sorabilirmiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve tugceeeee tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : tugceeeee
  1. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabaopuyorumnanaktan kızlar adet olmak hamile olmadığının kesin belirtisimidir?bikaç yerde okumuştum hamile olduğu halde üstüne görenler varmış sizin bu konuda bir bilginiz varmı?yani adet olunduğu halde hamile olunabilir mi?:eek: herşeyden bi umut çıkarmak istiyor işte insan beni en iyi siz anlarsınız dimi ama:gitme:

2. 11 Ağustos 2009
  3. hureyremir

hureyremir ılk sen son sen... Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu bende merak ediyorum canım :uhm:

4. 11 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

bazen lekelenme gibi fazla kanama olmadan üstüne görme oluyor,,,bu şekilde olan arkadaşlarım var... ama 9 ay boyunca adet olupta hamile olabilende olabiliyormuş canlı örneğini görmedim ama ne kadar doğrudur bilmiyorum...

6. 11 Ağustos 2009
  7. tugceeeee

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok garip yaCADIARZU

8. 11 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

canım böyle bir şüphenmi var yoksa??

10. 11 Ağustos 2009
  11. tugceeeee

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ya psikolojik olduğuna inanıyorum ama benim normal geldi öyle lekelenme gibi değil her zamanki gibi ama karnım çok şiş ve kasık ağrılarım var yani her ihtimali düşünüyor insan böyle şeyle duydukça.Keşke öyle olsa 9 ay bile adet olmaya varım ben:lepi:

12. 11 Ağustos 2009
  13. firdevsim

firdevsim Guest

valla cnm bnm komşum 3 ay adet görmüş.hemde normal adet.hamile olduğunun farkına 3 ay sonra varmış.kan testi yaptırsana. varsa adetin geçince mutlaka çıkar.inş meleğin seninledir:ecrin_bebek:

14. 11 Ağustos 2009
  15. asspirin

asspirin minik mucizem Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım o kasık ağrıları kistten kaynaklanıyor olabilir vucüdumuz bazen kist oluşturuyor ve adet döneminde atılıyor o kistler ama bu sırada kasık ağrısı oluyor benim senede bir kez oluyor önceden anlamıyordum ama 8 -9 ay önce adetim 10 gün gecikti dr gittim kistlerin var ama minik adette atılıcak dedi ve o ay çok kasık ağrım oldu özellikle yan yattığımda falan .insan kendini tanıyor yavaş yavaş

16. 11 Ağustos 2009
  17. paapatya

paapatya zeynoşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM beniö annem ikiz kardeşlerime hamileyken 9 ay adet olduhihoyyyt

18. 11 Ağustos 2009
  19. olcayelis

olcayelis kıymetlim artık benimle.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni umutlandırmak yada umudunu kırmak istemem ama benim annem 9 ay boyunca adet görmüş benim üstüme....yani olabilirsinde olmaya bilirsinde bendede göğüs hassasiyeti,mide bulantısı,kasıklarımda ağrı falan filan neredeyse hamilelik belirtilerinin hepsi vardı ama test negatif çıktı o yüzden en doğrusu şüpheleniyorsan bir kan testi yaptırsan iiii olur yoksa bile için rahat eder....

umarım vardır.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: