Kızlar bize yardım edin....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melix01 tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melix01
  1. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar sımdı benım kardeşim 30 yasında 6 yıl once esınden bosandı 7 yasındada oglu var.3 yıldır bırıyle bırlıkte.adam iş guc sahıbı 37 yasında ve hıc evlenmemiş.malum gunumuz kosullarında hala oglanın aılesı kardesıme sıcak bakmıyor ve ıstemıyorlar.adamda bır yıldır beklıyor aılesı razı olsun dıye ama sanırım artık kardesımın dayanacak gucu kalmadı.ılk evlılıgındede cok sorunlar yasamıstı haketmedıgı ve sımdıde bu sıkıntılarla bogusuyor.ve zaman gectıkce ve sıkıntılar arttıkca sanırım aşkta bıtıyorki abla artık ben napım dıyor.bende bırak dıyorum ama ıncıtmekten korkuyor adamı uzulmesını hıc ıstemıyor.akıl verın kızlar bısıler yapalım ama neeeeee??cadıarzu

2. 13 Temmuz 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    37 yaşında adam hala kendi kararını veremeyip ailesinin ağzının içine bakıyorsa bence de ayrılsın..

4. 13 Temmuz 2009
  5. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede ayrılsın o yaşda ana kuzusu ise adamdan hayır gelmez.kendi kararını alamaz hiç bir zaman

6. 13 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

adam 1 yıldır neyi bekliyor ailesi razı olsun diye? bunun için bir çabası ısrarı vs yok mu? bir gün uyanacaklar ve herşey yoluna mı girmiş olacak anlamadım ki...

8. 13 Temmuz 2009
  9. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence de...kaydirigubbakcemile5
    restini çeksin... hayatımı bir şekilde kurmak durumundayım... bu böyle sürmez desin... adamın tavrına göre anlar zaten gerçekten ne yapması gerektiğini...

10. 13 Temmuz 2009
  11. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    37 yaşında adam kendi iş güç sahibi ve hala aileyi iknaya uğraşıyo:1shok:r, kardeşinin düşünmesi bile hata bence çok çekmiş zaten biraz daha çekmek istemiyosa daha fazla yıpratmasın kendini adam olmayan olmuyor canım isterse yaşı 50 olsunşakkıdıhe bişekilde olduda evlendiler bu sefer ailesinin sen duldun çocukluydun oğlumu kandırdın laflarını hazmetmeye kocasınında ses çıkarmamalarını hazmetmeye alıştırsın kendini ozaman şimdiden:1closedeyes:

12. 13 Temmuz 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

Ben koca koca adamların, ailesine ve çevrenin baskısına boyun eğmesini, kendi kabuğundan çıkamamalarını anlayamıyorum. Biz kadınlar daha yürekliyiz sanırım, herşeyi göze alabiliyoruz.
    Kardeşin çeksin restini arkadaşım ya, ona bugün sahip çıkmayan adam yarın hiç çıkmaz, bir kere yaşamış zaten, adam kardeşin için mücadele etmiyosa yolu açık olsun. Bu sefer sıkıntıları kendisi değil çocuğu da çekecek..

14. 14 Temmuz 2009
  15. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

bence ilk evliliğin gibi üzüleceğin bi yola girme.ailesinin ağzına neden bakıyorki.sonuçta kaderini sen kendin yazmadın ve ilk eşinden ayrılmayı bi tane çocuğunla kalmayı sen istemedin.böle bi durumda senin yanında gerçekten olmak isteyen bi erkek asla düşünmez ve kimsenin düşünmezinede izin vermez.hem ne yani kendide 37 yaşında sanıyormuki hiç evlenmemiş biri ile evleneceğini.bence ona çok kısa bir süre ver kesin net bişey sölemesi için.yine geveliyorsasalla gitsin cnm hiç üzülme.ömür boyu üzülmektense belirli bi süre üzülür sonra unutursun

16. 14 Temmuz 2009
  17. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ailesinin elbette bir bildiği vardır, adamın yaptığı çok doğru, ailesine karşı çıkıp evlenenler hep hüsran yaşıyor, şuan adamın göremeyip ailesinin gördüğü birşeyler olduğuna eminim. Adam ailesinin düşüncelerine önem veriyor demekte anakuzusu demek değil, ailesini sayıyor demek!

Tanımadığı elin oğlu/elin kızı için insanın ailesiyle ters düşmesi ne diye..

Hem bende çocuğum evlenmek istese daha önce evlilik geçirmiş ve çocuğu olan biriyle evlenmesini istemezdim oğlumun yada kızımın.

Kardeşin çalışıyor mu? Eğer kardeşin çalışmıyorsa, ailesinin böyle bir tavır takınması çok normaldir.

18. 14 Temmuz 2009
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    ailesine karşı çıkmasını beklemek saflık biraz. yani bu kadar konu okuyoruz, etrafımızda bu kadar örnek var. erkekler 17 yaşında yakarım keserim biçerim diyorlarsa 2 sene sonra anneci oluyorlar ömürlerinin sonuna dek.

vengeancein dediği bir şeye şiddetle karşı çıkıyorum. benim oğlum/kızım evlenmemiş biriyle evlensin isterim demiş. eğer o oğul/kız 37 yaşında ise açıkcası ben bu kadar kesin konuşmazdım!