Kızlar boğazımda acıma var hamile olabilirmiyim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve miskokulu tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : miskokulu
  1. miskokulu

miskokulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    boğazım acıyor ve köpük gelecekmiş gibi oluyor ilk defa böyle bişey oldu ayrıca mide bulantımda var...sizce hamile olabilirmiyim...:nazar::nazar::nazar:

2. 19 Ekim 2010
  3. didemutku

didemutku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    adet gunun geçtimi peki canım?test filan yaptın mı

4. 19 Ekim 2010
  5. miskokulu

miskokulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    test yaptırmadım adet günümde geçmedi yani hamile kalmak için çabalıyoruz...bu gibi şeyler ilk defa oluyor bende boğaz acıması mide yanması gibi değişiklikler buda heyecanlandırdı haliyle hamilelik belirtileri olabilirmi diye soruyorum

6. 19 Ekim 2010
  7. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hamilelik belirtisi değil daha çok midenizi üşütmüşsünüz gibime geldi. mide bulantısı 6. haftalarda oluyor, boğaz acıması ve mide yanması ise gebeliğin son aylarında. bunlar gebelik belirtisi değil ama gebe olmadığınız anlamına gelmiyor üşütmemeye gayret edin. inşallah bu ay bebeğinize kavuşursunuz.

8. 21 Ekim 2010
  9. mugebaby

mugebaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsan sakın ümitlenme.kim bilr belkide hamişsin belkide rahimin bomboş.seni üzmek istemem ama boğaz ağrısı mide bulantısı kesin gebelik belirtisi değildir kendimden biliyorum biraz üşütünce midem bulanıyo ne var ne yok çıkarıyorum hatta yağ kokusunu aldığım an gidip istifar ediyorum.ama hamile değilim.iki senedir kalamıyorum ve iki sene içinde her ay hamilee zannettim kendimi ve artık değilim diyorm umutlandığımda kızıyorum kendime.ilk düşüğümde biraz akıntım oldu adetim geçmişti.adet günü çok az kan gelmişti..başkada hiç bi belirti yoktu göğüs acıması bile adet olunca herkezde oluyo ancak adet gününden en az 2 3 gün önce tes yap ve rahatla:KK46:

10. 21 Ekim 2010
  11. daho

daho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadalar,
    ben her ay regli öncesinde bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum zaten ..karnım biraz çıkıyor,göğüslerim büyüyüp acıyor,iştahım açılıyor,kendimi gergin hissediyorum ve gazım oluyor..bu ay aşılama yaptırdık ve aynı şeyleri yine yaşıyorum acaba yine reglimi olucam merakla beklemekteyim..

12. 21 Ekim 2010
  13. mugebaby

mugebaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşey olabilir canım sende bekle ve test yap iki ara bi derede kal ümitlenirsen mahvolursun benim gibi