kızlar bu ay aşılamam var femara kullandınız mı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım bu ay kısmetse ilk aşılamam olucak bugün dr gittim dr bana femara diye bi ilaç verdi 5 gün kullancam p.tesi tekrar gidicem acaba bu femara hakkında bilginiz varmı dr 5 tane verdi hapı acaba kist yaparmı diye korkuyorum daha önce klomen kullanmıştım o kist yapmıştı kızlar inş. bu heyecanlı yolculuklarımız güzel haberlerle dolu olur şimdiden teşekkürler arkadaşlar

2. 10 Şubat 2009
  3. sakaduda

sakaduda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın canım,ben ilk aşılamada femara kullandım. fazla sayıda yumurta gelişmesini engellemek için verdi doktorum.benim 2 yumurtam gelişmişti.ikinci ve üçncü aşılamada gonal f kullandım 3 yumurta oldu.3. aşılamamın sonucunu bekliyorum.galiba bu da negatif:) Olacağı varsa olur.ilaç falan bahane.Allah tüm isteyenlere tez zamanda sağlıklı evlatlar versin inşallah!!! senin ilk aşılamada tutar umarım

4. 10 Şubat 2009
  5. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canım bende ilk temmuz ayında aşılama oldum femara+puregon kullandım.
    Gebelik elde edildi fakat boş kese çıktı
    inşallah tedavinden hayırlısı ve sağlıkla kucağına alacağın evlat hamileliği nasip etsin rabbim inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh