kızlar bu durumu yaşayan var mı, acillllll

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nupeldared tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : nupeldared
  1. nupeldared

nupeldared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba son adet tarihim 9 şubattı ve 18 martta gebelik testi yaptırdım b-hcg değerim 77 çıktı, ancak bugün değer 188 çıkt, bu yükselme çok çok yavaş ve doktor dış gebelikten şüphelendi, vajinal ultrasonda da kese görünmedi, bu durumda kalan var mı, saatlerdir ağlıyorum, doktorlar net bi şey söylemiyor, çarşamba tekrar kan testi yaptıracam, lütfen yardımm edin, deneyimleriniz varsa paylaşın:çok üzgünüm:

2. 23 Mart 2009
  3. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim de öyle olmuştu canım. kan testim 140tı doktor düşük olabilir demişti. sonra bana testi tekrarlatmadı ama nasıl yükseldi bilmiyorum yani doktoruma uyup bi hafta evde ekledim öyle.sonra ultrasonla bakıldı kese görünmedi doktor ya düşük olur ya dış gebelik olabilir dedi. 2 gümn sonra kan sayımı yine gebelik testi yapıldı ama o gün karnım ağrımıştı feci, değerim 4,83 çıktı yani düşük yapmıştım. dış gebelik olup olmadığını testlerini tekrarlayarark ve kan sayımı yaptırarak anlıcak. umarım değildir canım. ağlasan neolcak. ben de çok ağlamıştım ama her şey olacağına varıyo. ağlama canım. büyük ihtimelle düşük yapabilirsin. dur bakalım.her şey de vardır bi hayır.

4. 23 Mart 2009
  5. nupeldared

nupeldared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım, iilgilendiğin için çok teşekkür ederim

6. 24 Mart 2009
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ay lütfen arkadasımm ne demek büyük ihtimalle düşük yapabilirsin..arkadasımız zaten korkmuş daha da karamsarlaştırmayalım rica ederim...evet bende düşük yaptım sweetcim ama ben yaptım diye herkesin aynı olacak degil dimi tatlım...beni de yanlış anlama seni üzmek için yazmıyorum..
    ama nupeldared arkadasımızın kan degerleri yavaş yükselmiş...hemen düşük yapacagı anlamına gelmiyor ki bu..o deger büyük ihtimalle yükselir.bak bir arkadasımız için kaç gündür endişe ettik aynı senin gibiydi...kan degeri yükselmiyordu..ama bugün kan testi yaptırdı ve bi anda yükselmiş kendi de inanamadı...herşey olabilir..kendini üzme daha birşey belli degil cnm..inşallah korkulacak birşey yoktur.

8. 24 Mart 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım değerin çok yükselmemiş inşallah dış gebelik değildir yarın gitde bizede haber ver ama ağlayıp yıpratma canım kendini zaten gebelik bile vücut için yeni birşeyken bu durumda seni daha çok zorlamasın diye ağlama olurmu

10. 24 Mart 2009
  11. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba bizde senden haber bekliyoduk aglayıp kendini yıpratma dur bi bekle zamana bırak daha hiç bişey belli degil belki sonradan yükselir kan degeri ben burdan birinde sonradn yükseldigini okudum inşallah senin de öyle olur test yapınca haber et

Son düzenleme: 24 Mart 2009
  12. 24 Mart 2009
  13. EU1

EU1 Guest

kızlar merhaba ben 2 gun once hamıle oldugumu ogrendım..1 ay 9 gunluk bebek...degerlerımde problem yok ama doktor ultarsonda bebegı goremedı dıs gebelık ıhtımalı varmıs ınanılmaz gergınım cumartesı tekrar bakıcak bana dua edın ...

14. 24 Mart 2009
  15. guclu.z

guclu.z OgLu$uM BuyuyoR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Nupeldared arkadasim, diger arkadaslarin dedigi gibi, doktora gidecegin gune kadar bekle ve aklina kotu seyler getirme ins. duzelir canim kendine dikkat et bolca dinlen

16. 25 Mart 2009
  17. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ne yaptın haber bekliyoruz

18. 25 Mart 2009
  19. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede bi doktora görün panik yapma benimde ilk değerim 162 çıkmıştı daha sonra beta hcg yaptırmadım bile uzun zaman bebeğim gözükmedi geçen hafta gözüktü bende sıkıntıya düşmüştüm ama bi sorun çıkmadı inşallah bişey yoktur haberlerini bekliyoruzzz bazen adet düzensizliği olan kadınlarda döllenme geç oldugu için bebek geç gözükebiliyormuş inşallah öle bişeydir..