Kızlar, bu günlerde içim sıkılıyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Fountain tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    26 yaşındayım güzelim fiziğim diksiyonum bozuk değil allaha şükür lise mezunuyum aöf 2.sınıfım ama sankı okul bıtmıycek gııbı gelıyo beraberlıklerden yana çok dertliyim hiç evlenemıycem gibi geliyo biri vardı hayatımda sevdım ama o doğuda orayada gitmek istemedım şimdi sankı tekrar sevemem gibi geliyor ne biliyim rahat bir iş bulamıyorum bulsamda çalış 12 13saat yorul alladıgın paraya degmez şanssızmıyım kızlar ((evdeyim bunaldım ders çalışıyorum moralsizim arkadasımda yok sayılır var ama görüşemiyoruz uzakta sadecce telefonla böyle işte....hayatımın tek anlamı ailem ve aöf oda bu sene kalıcam gibi görünüyo matdersını veremıycem

2. 9 Mayıs 2009
  3. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ay kıyamam sana canım, bilirim hayatta içimin sıkıldığı anlar çok olmuştur...

Bazen konuşacak , dertleşecek kimse bulamazsın , bulsan da uzaktırlar.. Bazen de hiçbir şey yapmak istemezsin ,bir bezginlik sarar seni..

Böyle zamanlarda şunu bilmek insanı rahatlatıyor; hayatın renkleri çeşit çeşit.. Ve hep böyle beyaza gölge düşüp durmayacak, elbet çok mutlu olduğun zamanlar da yaşayacaksın; ağladığın

zamanları da...

Ben hayatta sürekli mutluluğa inanmıyorum.. Mutluluk bir andır bana göre.. An her zaman sürmez...ınişli çıkışlı yaşayacağız hayatı , böyle mutlu olmaya çalışarak...

Aöf ye çalışmak istemiyorum desen de , çalışıp bitirmen sana çok iyi gelecek...

Bunu yaparken ruhunu doyurmanın da bir yolunu bulursan , hayatın sıkıcılığını geriye atabilirsin..Şimdilik paradan puldan ziyade sevdiğin bir işi yapman da iyi olur.. Çevren genişler, eve takılı

kalmazsın... Az da olsa gelen para da senin işini görür, bekarsın.. Evliliğe gelince o tamamen kısmet bence...

Ne zaman geleceği hiç belli olmaz yerimseniben

4. 9 Mayıs 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    pespembe teşekkür ederım moral vermeye çalıştıgın vakıt ayırdıgın ıcın ıs bulsam ıyı olur ama ınan sabah 8 ısbası aksam 7 gıbı bıtecek ıs bulamıyorum cıkıs saatım 9 10 oluyor buda benı zorluyor 12 saat bazan daha fazla oluncada bunalıyorumders calısamıyorum anlıycagın ıyı bır ıs yok bana..sıktım senı ozur dılerım sevgıler...

6. 9 Mayıs 2009
  7. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Rica ederim canım ne sıkması.. Ah be canım bu zamanda üni bitirene iş yok, anlıyorum seni..

İş var da özelde , seni hırpalıyorlar , hem de emeğinin çok çok altında miktarlar vererek...

Sık dişini canım, hayata bir yerden başlamak lazım, yoksa ilerleyemeyiz dimi canım :1hug:

8. 9 Mayıs 2009
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    aynı dert bendede var okulum hiç bitmeyecek gibi geliyo iki hafta sonra finallerim var ama ben çalışamıyorum bile başka şeyleride kafama takarak... ama öyle yada böyle bitecek işte biraz daha gayret etmemiz lazım.... iş konusundada biraz şanslı olmak lazım yada çevrenin iyi olması lazım her zaman senin iyi özelliklerin yeterli olmuyo :1no2: o kadar kafana takmamaya çalış akışına bırakmak lazım bazen :teselli:

10. 9 Mayıs 2009
  11. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    mat için ilkumutvcd seti var nette bulmanı tavsiye ederim arkadaşım bende bu ders yüzünden sınıfta kaldım ama süper anlatııyolar dersi şu an notum 70 hırs yapıp çalıştım videolarda çok sağlam tavsiye ederim diğer konular içinde sıkma canını çık gez dolaş yürüyüş fln yap sık sık moralini bozma sınav arifesindeyiz :) başarılar herşey gönlünce olsun

12. 9 Mayıs 2009
  13. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bazen banada oluyor açıköğretim benimde başımın belası büte çalışırsın ben öyel diyom her sene kalıyorum evliliğe gelince bence vakti saati gelince o seni bulacaktır be hep öyle düşünürüm bende sevdiğimden ayrıldım nasıl olduğunu bilirim birdaha sevmicem dersin kendine ama inanıyorum zamanı gelince nasipbin seni bulur bu belki 1 yıl belki 10 sonra ama o seni bulacak umutsuzluğa düşme

14. 9 Mayıs 2009
  15. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı dertler hepimizde var hayat bi mücadele yaşadığımız sürece hep bi koşuşturmaca içinde geçicek hayatımız sorunlar her zaman var olucak güzel şeyler düşünmeye çalışarak kendini motive etmeye çalış zaman geçmiyo gibi gelsede inan bana zaman öyle bir geçiyorki bi bakmışssın okulun bitmiş bi bakmışsın evlenmişsin çoluk çocuğa karışmışsın. 3 günlük dünya diyorlar ya gerçekten öyle zaman su gibi geçiyor yıllarımız su gibi akıp gidiyor. Dertsiz insan yok şu yeryüzünde. Çalışma olayına gelince bence sadece parasal düşünme çünkü çalışmak paranın dışındada insanın kendine olan özgüvenini sağlıyor. Yani parasal olarak hakkımızı tam olarak alamasakda günümüz ortamında çalışıp ayak da durmamız lazım olumsuz düşünmemeni öneririm.

16. 9 Mayıs 2009
  17. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    canı kucuk bır kıtap ve ıkı cd mı bu dedıgın ılk umut

18. 10 Mayıs 2009
  19. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Ayy canımm benim de okulum hiç bitmeyeck gibi geliyo.Önlisans tan alttan dersim var verim mezun olucam ama veremiyorum takılıp kaldım :nazar:
    Açıköğretim 1. sınıfım 3 yıl var 2 ünv den de mezun olamayacam gibi geliyoo:çok üzgünüm:
    Şu sıralar psikolojim altüst ders çalışmak istiyorum ama çalışamıyorum yoruldum çünkü okullardan sınavlardan
    İş desen kriz sebebiyle kovuldum kaç aydan beri evdeyim
    Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq: