kızlar bu hamillelik bana bir şeyler yaptı çok sıkılıyorummm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve asiii8837 tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asiii8837
  1. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ne yapacam yaa bu ne biçim bir şey bana değişik şeyler oluyooo hiç mutlu değilimmm anne olmaya hazır mıyım onu bile anlayamıyorummm psikolojim iicee bozuldu ne yapacamm yaa sinirlerim arttı herşeye kızıyorummm garibim dün eşim ev süpürüyo düzgün süpüremiyon die kızıyorummmm ya ben böyle değildimmm hayatıma 2 tane cadı gelecek ben onları nasıl büyütecem resmen hayatımı çalıyorlar ilişkimiz alt üst olduuu 2 aydır kocama hasretimmm resmen çöküşteyim bazen keşke yapmasaydım az dah adursaydı diyorummm offff allahım yardım et ne olurrrrrr

2. 9 Ağustos 2010
  3. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 sene deliler gibi ağladım evladım olsun die bi hamile görsem ağlamay başlardım ama şimdi hiç bir şey hissetmiyorummm herşeye ağlıyorummmm herşeye kızıyorummmmm

4. 9 Ağustos 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çocuklarından cadı diye bahsetmen, hayatımı çalıyorlar demen senin iyi olmadığını gösteriyor şekerim.

Çocuk için çok uğraştın ve şimdi resmen onlara düşmansın he, ilginç:nazar:

6. 9 Ağustos 2010
  7. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım hormonların iş başında ve bence yaşadıkların çok doğal. eminim en fazla 3. aya kadar böyle devam eder ve sonra herşey toz pembe olur. sen şimdi al bir hamilelik kitabı bebeklerinin gelişimini bir de öyle takip et, bak nasıl hoşuna gidecek. eşine gelince o seni anlıyordur emin ol, hiç sıkma kendini. kuzucukların sağlıkla gelsin inşallah :)

8. 9 Ağustos 2010
  9. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    düşmalık değil muhakki ama ama karmaşık duygularrr anlatılmaycak bi şeyyy galiba hazır değilimmmm

10. 9 Ağustos 2010
  11. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    size tek bir şey söyleyeyim.gecen çarsamba sancılandım biraz da kanamam oldu.plesentada ayrılma var 7 cm lik.doktor her şeye hazırlıklı ol dedi.6 aydır tasıyorum bebeğimi...ve ona her an birşey olacakmış korkusu beni mahvediyor...bence dua etmelisin Rabbim sana böyle bir şeyi nasip etmiş.ben herşeye razıyım eşime hasret kalayım evi kötü süpürsün hatta ev pislikten geçilmesin psikolojim çöksün ama biliorum ki o bebeği kucağımıza alınca herşey bitecek.yeeniden doğacağız bebeklerimizle birlikte...lütfen kendinizi de bebeklerinizi de yıpratmayın..Allah herkesin bebeğine sağlık versin..Bir avazda kavuşalım yavrularımıza...sağlıcakla kalın...

12. 9 Ağustos 2010
  13. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bi o kadarda istiyorumm dediğin gibi hormonlar galiba bu güzelliği bana veren rabbime şükürler olsunnn ama bir anda ne olduğumu anlayamadımmm deliler gibi ağlamak istiyorummmm ama onları görünce herşey unutuluyoooooo hergün ultrosan girip görmek istyorummm yoksa varlıklarına hala inanamıyorumm

14. 9 Ağustos 2010
  15. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

işte sen de farkındasın hormonlardan olduğunun. vücudun çok farklı birşey yaşıyor, adapte olman elbette zor ama çok güzel bir andasın ve tadını çıkarmaya çalış. 3 kalp birden atıyor içinde, 3 can birden taşıyorsun.. nasıl mucizevi birşey bu, değerini bil ve tadını çıkar. bizlere de dua et, bak sen başardın, bizlere de kısmet olsun inşallah...

16. 9 Ağustos 2010
  17. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

Allah sizin ve yavrunuzun yardımcısı olsun. inşallah erken doğum gibi bir talihsizlik yaşanmadan, yavrunuzu zamanında ve sağlıkla kucağınıza alırsınız.

18. 9 Ağustos 2010
  19. asiii8837

asiii8837 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum anne olamamanın acısını o duygularıda tattım galiba yaşımdan dolayııı 22 yaşında birine bunlar bira fazla galibaaaa olsun ben atlatacam bunlarııı o iki güzellikle birlikte ve hep dua edecem allahım herkese nasip etsinnnnnnnnnnn dieeee