kızlar bu keçiboynuzu kürü nasıl yapılıyor???

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkshake tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugün adet oldum ve pazar günü hormon testleremi vermek için hastaneye gidicem aksi gibi dr. da raporlu ta ayın 8'de gelecek sonuçları bile öğrenemicem...bütün araştırmalar bana yönelik dr. eşine sperm testine gerek yok çünkü dış gebelikte olsa bir gebelik yakaladınız dedi bana bütün tetkikler yapılacak ama eşimin sperm sayısını bilmiyorum ama ben bu keçiboynuzu kürünü yinede eşime yedirmek istiyorum sayısı yeterliyse bile biraz daha fazla olursa ihtimal daha fazla olur öyle değilmi?

lütfen acil olarak cevaplarsanız sevinirim kızlar.... öptüm sizikaydirigubbakcemile3

2. 29 Ağustos 2008
  3. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım gecmıs olsun bende bu hafta ıcınde hormon testlerımı yaptırdm temız cıktı cok sukur esımın sperm sayısına henuz baktırmadık bende merak ettım kecıboynuzunu varsa oyle bısey esımede yedıreyım

4. 29 Ağustos 2008
  5. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım eşlerimiz için öyle bir şey var hatta bu sitede bunu uygulayanlar var ama ben nasıl yapıldığını bilmiyorum şimdilik cvp verende yok.... bilen biri yazsada akşam eve giderken malzemeleri alıp hazırlayıp eşime bu akşamdan başlasam diyorum çünkü benimde adetimin ilk günü benim yumurtlama günüme kadar bi 10-15 gün biraz gelişme olur diye düşünüyorum

6. 29 Ağustos 2008
  7. papri

papri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yazan olsada uygulasak aslında doktorlar her okudunuzu kullanmayın dıo ama bunlar dogal zararı olmaz sanırım

8. 29 Ağustos 2008
  9. KARLIDAGLARIN GXUXLXUX

KARLIDAGLARIN GXUXLXUX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim 6- 7 tane keciboynuzunu küçük parcalara bölüp yarim litre kaynayan sicak suyun içine atacaksin 6 dk kaynadiktan sonra soguyacak bunu ikiye bölecen sabah ve akşam yatmadan önce eşine içirecen bunu hergün taze yapacaksin 3 ay kullanacak inş. Yardimci olabilmişimdir...

10. 29 Ağustos 2008
  11. hsay26

hsay26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar size yardimci olurmu bilmem ama bende tvde seyretmistim adamin sperm kalitesi cok kotuydu ve sayisida azdi adama 3ay boyunca sabah aksam olmak üzere taze sikilmiş meyve suyu içirdiler daha sonra bi inceleme yaptilar ki adamin spermlerinin kalitesi yukselmis ve karisi hamile kalmisti isterseniz bide bunu deneyin her meyva olabilir allah hepimizin yardimcisi olsun

12. 29 Ağustos 2008
  13. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hsay26 o programı bende hayretler içinde izledim ntv de idi sanırım..
    karlıdağlarıngülü kür tarifi doğru ancak bir ilave yapmak istiyorum 6 değil 3 dakika kaynatılacak sonrasında 20 dakika demlemek gerekiyor.kürü veren profösörün birebir tarifi böyle bende eşime 3 ay uygulamıştım ancak eşimde sayı sıfır olduğu için işe yaramadı.keçi boynuzu hareketli sperm sayısını çoğaltıyor hatta keçiboynuzunun kısırlık alanında kullanılmak üzere ilaçları çıkmış
    milkshake geçmiş olsun umarım eşinde bir sorun yoktur bol şanss.

14. 29 Ağustos 2008
  15. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim kızlar hepinize eşimde büyük bir ihtimalle sorun yok çünkü biz daha önce gebelik yakaladık ama sayı olarak bilmediğimiz için ben yinede eşime bu keçiboynuzu kürünü uygulamak istiyorum fazla mal göz çıkarmaz misali bakalım nasip hakkımızda hayırlısı olsun... akşam ilk işim eve giderken keçiboynuzu alıp hemen kaynatıp gece içirmeye başlıcam eşime... bugün ağzını aradım sevmem falan dedi bende yok öyle dedim mecbur içeceksin bak bana neler yapılıyor birazda sen fedakarlık edip içeceksin dedim bakalım akşam ne yapacak ama bir şekilde yemesi lazım....

16. 29 Ağustos 2008
  17. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa tadı çok güzel içebilir bence:))
    canım sayı istediği kadar olsun ama hareket çok önemli eee keçiboynuzuda hereket için birebir sen ne yap et eşine içir denemeye devam bol şans şekerim:)))))

18. 29 Ağustos 2008
  19. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    kızlar sağolun ben eşimin sperm sayısını bilmiyorum ama artsın milkshake in dediği bakalım benim bey ne diyecek