Kızlar bu konuda bilgisi olan varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DrGunay tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar dün doktora gittim.evvela 6+5 gebeyim.Muayenede doktor kanayan bir noktanın yani hematomun var dedi.Yatak rejimi progesteron iğne transamin iğne ve endol fitil verdi.Riskli gebelik benimkisi.Bu sorunla karşılaşanınız ve gebeliğini devam ettiren arkadaşlarmı varmı aranızda acaba?

2. 7 Mayıs 2009
  3. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım mrb sen herseye kafanı takıp bebisini uzmek zorundamısın anlamıyorum benimle ilk tupbebek denemesine gelen arkadasım vardı o hamile kaldı bir ay sonra seninki gibi bi sorunla karsılastı kanayan biyer var demislerdi iki aylıkken kanaması dahada arttı ama korkulan hic bisey olmadı simdi masallah 7aylık hamile allah sanada nasip etsin bunlarla kafanı fazla yoruyosun benden sana soylemesi sora cok pisman olursun niye uzuldum diye takma kafana herseyi oldumu tatlım sen ve bebisin allaha emanet olun.

4. 7 Mayıs 2009
  5. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    günaycım merhaba nasılsın benimde rahimde kanayan bi bölge tespit edilmişti çok kanamam oldu 2 hafta falanda sürdü biraz ayaklansam yine başlıyodu 4 gün hiç kalkamdan yattım progestan kullandım geçti nihayet ama yüreğim ağzıma geldi canım bide ben transferden 20 gün önce miyom ameliyatı olmuştum ilaç kullandım gerçi onun için ama sanırım ondan kaynaklanan bi sorundu

6. 7 Mayıs 2009
  7. lake

lake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb dr günay ben de 6 hafta 5 günlükken kanama nedeni ile dr a gittim.bana da rahimde kanama var dedi bebeğin kalp atışını görünce rahatladım.bu haftalarda bazı hamile bayanlarda görülebiliyormuş zamanla kendisi geçiyormuş istirahat edeceksin dedi sürekli yatma anlamında değil evde yürü otur ama iş yok dedi bol su tüketmeliymişim günde en az 2.5 litre tüketmeye çalışıyorum. drdan gelince kanama durdu 1 gün sonra yine başladı.şimdi yine durdu inşallah bir daha olmaz diye ümit ediyorum. sakın korkma inşallah ikimiz de bu dönemi Allah ın izniyle atlatacağız.progynex iğne vuruluyordum ben başından beri ona devam ediyorum crinone jele ve cleaxne göbek iğnesine devam ediyorum. sakın kalbini çürükletme yat yavaş adımlarla yürü ve bol su tüket normalmiş bu olurmuş öpüyorum kocaman

8. 7 Mayıs 2009
  9. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim kızlarımm.Gerçi içim rahat ama bir sorayım istedim.Bir de nette kayafı bozan şeyler okudum biraaz.Burada hava çok güzell dışarı çıkmaya hasret kaldım camdan bahar havasını bir ciyerlerime çekiyorum missss gibiii..
    Tanrım her birimizin yardımcımız olsun lakem,sersevim,nursevgimm..

10. 7 Mayıs 2009
  11. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bugün resimlerine baktım yine çok güzelsin allah nazarlardan saklasın inşallah senin gibi güzel pıtırcık bi kızın olur sana benzesin eminim çooook tatlı olur hiç bişey için kafanı bozma sen içindeki meleğine bak onlar bizim herşeyimiz bu arada benimkilerin biri kız biri oğlan olacakmış kısmetse söylemişmiydim bilmiyorum öpüyoruz sizi çok çok :KK46:

12. 7 Mayıs 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    genemeı sıkıntı yapıyosun kendıne yahu:mymeka::mymeka:
    gececek merak etme
    sana kac kez soyledım ben koca koca parcalar dusurdum
    genede bısey olmadı bebegıme cok sukur
    yapma ne olursun yahu :teselli:
    gececek goreceksın:asigim:

14. 7 Mayıs 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim tanrım sağ salim kucagına versin innşallah bebelerini.bende tek gebelik oldu.2si annesini sevmedi bıraktı birisı tutundu bana.Tanrım bunu da bana bağışlasın inşallah sağ salim doğurayım da endişelerim son bulsun artık..:nazar::1hug:

16. 7 Mayıs 2009
  17. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim canım benim.sadece doktorum hematomun var dedi kanıyor hem de dedi.ilaçlar verdi haftaya kontrol var.ama bebegin durumu gayet iyi kalp atışlarını da duydum..İnşallah senin de bebişini tanrım sağ salim kucagına verir canımcım.Tanrım bizleri ve meleklerimizi korusun inşallah..:nazar::1hug:

18. 8 Mayıs 2009
  19. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Sersev 79, selam bende de miyom var, sendeki miyomun yeri neresiydi?

Dr. günay korkma benim arkadaşımda aynı şeyi yaşadı, bir süre sonra geçti...