Kızlar bu ovulasyon yöntemi süper

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve MeleGim tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

2 Aralık 2009
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    BİR ÇOK KİŞİ BU SİTENİN VERDİĞİ TARİHLE GEBE KALDI VEDE KALACAK ALMANCA SİTE FAKAT İSTEYENLERE YARDIMCI OLUCAM TEK YAPMANIZ GEREKEN ADET SON ADET TARİHİNİZİ YAZIN GELEN KUTULARA....HADİ BAKALIMMMMkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 11 Aralık 2009
  2. 2 Aralık 2009
  3. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KIZLAR LİNKİ YANLIS ATMISIM ÖZÜR DİLİYORUM LİNKLERİ DÜZELTEREK ATIYORUMbuyrunnnnnnnnn
    Fruchtbarkeitskalender | Eisprungkalender: Fruchtbare Tage berechnen - babyclub.de
    Erster Tag der letzten Periode YAZAN YERE SON ADET TARHİNİZİ YAZIN
    Durchschnittliche Zykluslänge BURAYADA KAÇGÜNDE ADET OLDUNUZU YAZIN EGER KAÇ GÜNDE ADET OLDUGUNUZU BİLMİYORSANIZ Gebelikveannelik.com - Olası Yumurtlama Günü Hesaplayıcısı BURAYA SON ADET TARİHLERİNİZİ YAZIP ASAGIDAKİ Girmiş verilere göre sikluslarınız yaklaşık ....SÜRÜYOR YERİNDE ...DA YAZAN GÜN ARALIGIDIR KESİN SONUC İÇİN BAKABİLİRSİNİZ.... GERİSİ İÇİN KULLANMAK İSTİYENLERE YARDIMCI OLUCAM
    BUDA ALMANCADAN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ YAPABİLECEĞİNİZ SİTEbuyrunnnnnnnnn
    Google Translate

BUDA ADET DÖNGÜSÜ UZUN DÜZENSİZ OLANLAR İÇİN
    Eisprungkalender / Eisprungrechner | Schwangerschaft, Mütter, Baby & Kinderwunsch Community
    :lepi::lepi::lepi::lepi:

4. 8 Aralık 2009
  5. pembe_patik

pembe_patik annişinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vallah süpersin cnmm çok sağol paylaşımın için her ayrıntısınıda düşünmüşsün cevirisine kadrr kaydirigubbakcemile5

6. 8 Aralık 2009
  7. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya senin almancayı türkçeye çevirip yardımcı olmana gerek yokki babyclup.de sayfasına tıklayıp yanında bu sayfanın çevirisini yapa bastığında arkadaşlar rahatlıkla kullanabilir her yabancı dili ve siteyi okuyup kullanabiliriyoruz rahat rahat ama yinede sağol arkadaşım

8. 8 Aralık 2009
  9. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nedemekk cnm benim....:1hug: yeterki işimize yarasın cnm benim ben pek faydalanamıyorum adetlerim cok düzensiz canım ya bebegimi kaybettim:gitme: kürtajdan sonra adet düzenlerim bozuldu cnm cok zor durumdayım sen denedinmi bunu zemuszemus
    aaa süper ozaman cnm ben göremedim ama nedemek cnm ben yardımcı olmak istedim zorlanmamanız için....:1hug:

10. 8 Aralık 2009
  11. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende yaptım kağan koctepenin sitesndeki testin günleri ile aynı çıktı saol canım uraşların için..

12. 8 Aralık 2009
  13. pembe_patik

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

14. 8 Aralık 2009
  15. pembe_patik

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben bide ovülasyon testi kullanıcam onuda dene istersen kullanan var bayaa ama bizim gibi düzensiz olanlarrın cebine biraz fazla masraf olucak gibi baya bi test harcarız gelıyo bana bende yarın alıcam kısmetse yarından itibaren yapmaya başlıycam bunuda dene istersen cnm

16. 8 Aralık 2009
  17. pembe_patik

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kk daki ovülasyon günü testini yapmıştım aynı günler çıktı bunda kız veya erkek olma olasılığıda belirtiliyo

18. 8 Aralık 2009
  19. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim cnmmm umarım işine yarar hepinizzinn işinize yarar.....liste yapsak diorumm adet tarihlerimizi yazsak tedavi yöntemlrimizi sorunlarımızı yazsak yardımcı alternatif tıptan yardım alsak....ele ele verelim diorummkaydirigubbakcemile2