kızlar bu rüyamı yorumlarmısınız?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bgirlhilal tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : bgirlhilal
  1. bgirlhilal

bgirlhilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün akşam bir rüya gördüm hala etkisindeyim.bir kız çocuğu dünyaya getirdim,çok güzeldi bembeyaz teni yeşil gözlüydü harika bir çocuktu,doğumda hiçbir acı çekmiyorum çok rahat oluyor ve bebek doğduğu gibi yürümeye ve konuşmaya başlıyor,ona süt vermek istiyorum 1 kere emiyor ve başka süt istemedi bu rüyanın çok etkisinde kaldım bilmem ben mi abartıyorum:)şu an 5 aylık hamileyim acaba bebeği beklediğim için mi böyle bir rüya gördüm yoksa başka bir şey mi lütfen yorumlarınızı bekliyorum...:eek:

2. 16 Mayıs 2008
  3. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır olsun fatma annemizin rüyası olsun fakat rüya ile amel edilmez o yüzden rahat ol bence güzel bi rüya korkma kızınmı olacak hayırlısıyla uyarıyorum hamleyken herşeyi stres ve olay yaparız yapma tadını çıkaaaaar

4. 16 Mayıs 2008
  5. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bence de böyle şeyleri de kafana takma canım

6. 16 Mayıs 2008
  7. bgirlhilal

bgirlhilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısınız hiçbirşeyi kafaya takmamak ben çok strese girdiğim için oluyordur muhakkak ayrıca daha cinsiyeti belli değil:)allahın izniyle pazartesi gidip öğrenicez belki de cinsiyeti çok kafaya taktığım içindir diyorum:)

8. 16 Mayıs 2008
  9. EU3

EU3 Guest

CANIM BENDE BU TARZ RÜYALAR ÇOK GÖRÜYORUM HAMİLELİKTE BU TARZ RÜYALAR GÖRMEMİZ ÇOK NORMALMİŞa.s.