Kızlar bu sızın burnunuzda da oldumu merak ettım.

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Mart 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR BEN AMELIYAT OLALI 2 HAFTA OLDU TAM, BURUN DELIKLERIM DE HEMEN HEMEN AYNI OLMAK UZERE, AMA ZAMANLA OLACAK ANLADIM, BENIM SUAN SORUNUM, BURNUMDA HAFIF IKI COKUK OLMASI, SANKI PARMAKLA BASILMIS GIBI, BU ORDAKI ODEMLERIN INMESI MI YOKSA NE ANLAMADIM, COK BUYUK DEGIL, AMA BELLI OLUYOR, GORUNTUSU DIGER YERLERDEN ICERIYE DOGRU DURMASI. BILMEM ANLADINIZMI, OLDUYSA YARDIMCI OLUN BANA, SIMDI DEN TESEKUR EDERIM.olumunekankayizsmile

2. 12 Mart 2010
  3. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    canım valla ben bu konuda hiç iç açıcı konuşamayacağım şöyle bir durum var , yeni ameliyat oldun sanırım.. burun ilk ameliyat olduğun zamanlarda çok şiş olduğundan çok muntazam duruyor ama şişler indikçe eğer bir sorun varsa çıkıyor ortaya ..

4. 12 Mart 2010
  5. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    anladim canim demek istedigini , de benimki o kadar buyuk bi cokuk degil , umarim gecer .

6. 12 Mart 2010
  7. MISSERABLE

MISSERABLE kuantum sıçrama:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ewt arkds haklı cok muntazam durabılıyor sısken sonra sısler ınınce sorunlar meydana cıkıyor kalıcıda olablr gecıcıde 6 aydan once anlıymzsn

8. 12 Mart 2010
  9. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet doktorlar kusurları şiş inince düzelecek deniyor ama bende buna katılıyorum kusurlar şişler inince daha çok ortaya çıkar çöküklük kemiklerde kalan çıkıntılar tır tır kısımlar şişler inince tabiki burun oturuyor ama kusurlarda meydana çıkmaya başlıyor

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun...ynanur-burun-estetigi-ameliyati-revizyon.html

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.