Kızlar bu söylenecek lafmıdır ya :'(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve carbonxxx tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : carbonxxx
  1. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Dün malum nişanlımla konuşuyordum kızlar telefonda.. İkimizde evlendikten sonra köpek sahibi olmayı düşünüyorduk... tabş ben araştırıyorum sürekli hangi ırk iyidir felan neyse işyerimin yanında bir petshop var sahibide arkadaşım oluyor konuşuyorduk dün ne yapsam alsammı ? bakabilirmiyim ? felan diye.. oda bana anlatıyor ''sen iste ben sana bir bulgar güzeli getiriyim çok güzel bir golden ordaki yarışmada 1. oldu '' felan dedi.. '' sen al bir köpek ya iste hemen ayarlayalım güzel birtane uygun fiyata'' felan dedi..

Bende bunları nişanlıma anlattım ama gayet masum bir şekilde yani benim aklımdan petshoptaki arkadaşımın yardımcı olmak istemesinden başka bir fikir gelmedi.. Zaten öylede birisi değildir..

Benimki bir bozuldu ses tonu felan değişti, ''vericeği varsa da alma ondan köpek felan istemem ben '' dedi.. ''niye seninle yılışık yılışık konuşuyor'' felan dedi.. bende diyorum ''yok ya yılışık felan değil sadece yardım etmek istiyor '' dedim.. Benimki ne dese beğenirsiniz?.. ''Bilmiyorum demekki sen bana böyle (yılışıyormuş gibi) anlatıyorsun.. '' dedi.. Ne demek ya dedim ne yani çocuk bana yılışıyormuş gibi mi anlatıyorum ben bilerek?.. Böyle birşeyi nasıl söylersin? dedim.. Sustu 1-2 dk telefonda sessiz kaldı sonra hiçbirşey olmamış gibi ''ya hayatım fortmantoyu şöyle mi yaptırsak.... '' derken suratına kapattm telefonu.. :kızgın: Şimdi bana diyor ki '' Ben seni kıskanıyorum ne suçum var niye kızıyorsun hemen seni kıskanmama izin ver çok seviyorum'' bende dedim '' diyor ama ben bunları duydukça deliriyorum.. :sinifsinif: çünkü söylediği sözün kıskançlıkla alakası yok çok sinirliyim kızlar parçalayabilirim onu bu sözü yüzünden kötükedihüso birde yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor iice deliriyorum.. alsanaalsanasmile

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2010
  2. 8 Temmuz 2010
  3. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok basit birşeyi siz büyütmüşsünüz bence,böyle bir sebepten benim yüzüme tel kapatılsa aramam bir daha,bir de çocuk arayıp seni seviyorum demiş.

Çocuk kıskanmış sizi,kötü birşey de söylememiş,sonra belki farkına vardı,sonra belki gereksiz gelmiş ki,konuyu değiştirmiş,hayatım,canım demiş.Büyütüelcek bir mevzu değil milyarca çiftin hergün yaşadığı enstanteneler,sizin tepkiniz çok abartı bence o kadar.

4. 8 Temmuz 2010
  5. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    TAMAM dedııg yanlıs bır kelıme ..ama bunu tek acıklaması var ksıkanmıs hemde cok kıskanmıs ....Şeniz

6. 8 Temmuz 2010
  7. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    tavrini koyarsin ama büyütülecek birsey degil... kiskanmis iste daha neolumunekankayizsmile

8. 8 Temmuz 2010
  9. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar bu benim kaldıramayacağım bişey ne demek yani birisi benimle normal konuşacak sonra ben gidip bana asılıyormuş gibi anlatıcam??... Bu bence hiç basit bişey değil mafoldumben Ben çok hassasım böyle şeyler benim için çok önemli..

10. 8 Temmuz 2010
  11. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kıskançlık işte söylenmicek şeyler söyletiyor
    hemen farkına varmış,aramış bak seni
    bence büyütmene hiç gerek yok canım
    kıskanabilirsin ama bu tarz konuşma bir daha benimle dersin

12. 8 Temmuz 2010
  13. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    narcoleptic, telefonu yüzüne kapattım çünkü bekliyorum orda bana deseydi ya hayatım üzgünüm böyle söylemek istemedim sana değildi sinirim deseydi eywallah derdim..

ama hep böyle yapıyor başka konu açıp kendi kendime unutmamı istiyor ve benim böyle konularda ne kadar hassas olduğumu biliyor... Kendi bayan kuaförü ya ben ağzımı açıp bişi demedim bugüne kadar ki onun müşterilerinide hiç sevmem :umursamaz:

14. 8 Temmuz 2010
  15. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148

ya canım hemen aramadı öğlen konuştuk akşam 10 gibi felan mesaj çekti ben tabi o saate kadar sinir kübüne döndüğüm için artık çok geçti.. :sinifsinif:
    Ve bunu kaçıncı kez söylüyorum bu konuşlarda ne kadar hassas olduğumu biliyor..

16. 8 Temmuz 2010
  17. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Belki de siz anlatış tarzınızı değiştirmelisiniz...
    Eşiniz olacak insan yanlış anlıyorsa tarzınızı, bunu bi gözden geçirin...
    Hem bencede bukadar detaya gerek yokmuş... ayarlarım ben size dedi diyip geçiştirebilirdiniz...
    +
    Ne sizin bunu bu şekilde anlatmanız ne de onun böyle bişey söylemesi çok büyütülecek bi sorun değil... Boşuna en güzel aylarınızı zehir etmeyin birbirinize...
    Çok ararsınız bu günleri
    boshayallersmile

18. 8 Temmuz 2010
  19. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yine de büyütmeyin derim ben,inanın hiç ciddi meseleler değil bunlar,rahatsız olduğunuzu anlatırsanız tatlı tatlı sorun kalmaz.yerimseniben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.