kızlar bu tarifi seviceksiniz:)))(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Angel...baby tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Angel...baby
  1. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben bu ay söyle bi karısım yaptım inanın bunu bi gece oturuyodum ve aklıma geldi ama hepimizin bildigi yemişler pekmezler ve enerji vericiler söyle anlatıyım ben internetten arastırdıgım kadarıyl atarcın ve bal hem erkek için hemde bayan için cok ama cok faydalı üzüm pekmez ve keciboynuzu pekmezi fındık fıstık hepsini arastıdım ve hepsi bizim için o kadar yararlıki ve bunu sizlerşe paylasmak istedim umurım denersiniz allah bibun hepimiz meleklerimize kavusturucakı ben buna inanıyorum

KARISIM SU:
    hepsi 50 gr olucak(not ben öyle yaptım bi kavanoz yaptım hergün eşimle yiyiyoruz)antep fıstıgı,fındık,ceviz,üzüm,tarcın,bal,üzüm pekmezi,5 tane incir ufak dogranmıs,keciboynuzu,3 yemek kasıgı zeytinyagı, bunların hepsini karıstırın ve bi kavanoza koyun ve hergün yiyin( ben yaptım:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. 5 Ocak 2008
  3. suavea

suavea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu tarif acayip enerji verir başımız derde girmesin:eek::eek::roflol::roflol:

4. 5 Ocak 2008
  5. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Keçiboynuzu Nasil Atacağiz Içinee Kiripta Mii

6. 5 Ocak 2008
  7. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    akdeniz bende antalyadayım burda biliyosun pekmezi satılıyo ben ondan aldım canım kattım suavea canım zaten bizimde derdimiz o sırnaşık şeyenerji versin diye biliyosun bası arkadaslar tedavi görüyolar bende dahil bazen gün asırı yapmak ödev gibi oluyo ve isteksizlik oluyo onun için canım denemek bedava denek isteyenlere:sm_confused:

8. 5 Ocak 2008
  9. ayxsxe&serkan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tama Canim Tarifi Aldim Bizimde Olmuo Bebiş 1,5 Yildir Hiç Korunmadik. Fakat Eşimde Sperm Azliği Var Ve Varokisel Damar Toplanmasi Var. Antalya Nersei Canim

10. 5 Ocak 2008
  11. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben laradayım akdeniz canım inş. sonuc alırsın canım ama cok faydalı bizimkide 2.5 senedir olmuyo tabi bende pko var canım inş bigün hepimiz bebeklerimiz kucagımıza alırız canım

12. 5 Ocak 2008
  13. ayxsxe&serkan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Inşallah Canim.doğurganliği Arttirdigi Için Hayit Tohumu Suyu Içiom. Eşimde Sperm Artmasi Içim Keçiboynuz Kürü Ve çakşir Otu Kökü Kaynatip Sabah Akşam Aç Karnina Içiriom.

14. 5 Ocak 2008
  15. suavea

suavea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım eşine varikosel için ameliyat önerdilerse mutlaka olsun hem basit bir ameliyat hem inanılmaz iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir

hayırlısıyla Allah her isteyeni evlat sahibi yapsına.s.

16. 5 Ocak 2008
  17. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen neresindensin canım inş. seninde bebeşin olur allahtan ümidini kesme o herseye kadir canım tıbbın en imkansız baktıkları hastaların bile mucizeleri oluyo ben yani sahidim dr gelen hastalardan dolayı bizimde imtihanımız bu canım allah sadece sabır versin onadır tüm tevekküller öptüm canım

18. 5 Ocak 2008
  19. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet suavae haklı canım dr önerdiyse olsunsperm sayısında artıs oluyo inş. gerek kalmadan hamile kalırsın canım suavea sende inş. canım:teselli: