kızlar bugün düştüm çok korkuyorum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 17 nisana 2.aşılamamı oldum heyecanla test sonucumu bekliyorum bugün bi aksilik geldi başıma eşimle su almaya gittik terlik giymiştim aksilik bu ya ayağım kaydı sol kalcamın ve daha çok koluma destek vererek düştüm tam oturmadım yere şimdi çok korkuyorum eşimde çok korktu gelme demişti bana ben olucak ya gelim hava alırım dedim gittim acaba bebeşim geldiysse annesini terk edermi diye korkuyorum desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar TEŞEKKÜRLER

2. 27 Nisan 2009
  3. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım korkma inşallah bişey olmamıştır inşallah bebişin sana sıkıca tutunmuştur bişey olmaz inşallah
    iyi düşün iyi olsun .....

4. 27 Nisan 2009
  5. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hiç korkma canım ya inan bebeğin geldiyse etkilenmez:KK46:
    ben tam 11 gün yattım biliyomusun aşılamadan sonra izin aldım sadece son iki gün çalıştım hem de dikkat ederek,hiç yorulmadım:eek:
    ama sonuç negatif..
    şimdi karar aldım tekrtar aşılama denersem hiç izin de almıcam,dikkat de etmicem
    benim dr şey demişti yurt dışında aşılamadan sonra hiç istirahat vermiyomuş drlar..
    bebeğin sağlıklıysa zaten tutunacaktır ve düşmen onu etkilemeyecektir emin ol,stres yapmakaydirigubbakcemile5

6. 27 Nisan 2009
  7. desree

desree Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peppecura hiç korkma...Bebeğin zaten senin kısmetindeyse sana tutunmuş ve anne adayı bile olmuşsundur.Çok fazla düşünme herşeyde bir hayır vardır.Bide tersinden düşün belki de bu düşme bebeğinin tutunmasına neden olmuştur.Korkma sakın...

nurdannurdan aynen bende senin gibiydim valla.13 gün yattım bişi olacak diye sonuç aynen negatif.Bi sonraki aşılamaya da bende senin gibi düşünüyorum kendime o kadar dikkat etmicem hatta aşılama yaptırdığımı bile unutucam düşününce psikolojim bozuluyo...

8. 28 Nisan 2009
  9. durualya

durualya Guest

korkma canım sürekli düşünmemeye çalış birşeycik olmamıştır

10. 30 Nisan 2009
  11. Zeliha_T_37

Zeliha_T_37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence rahat ol arkadaşım. Nasibi kısmeti varsa ne olursa olsun dünyaya gelir.

12. 30 Nisan 2009
  13. esra.

esra. Sağlıkla gel bebeğim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah'ın izniyle hiçbirşey olmamıştır inşAllah. a.s.

14. 5 Mayıs 2009
  15. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aşılama günü,yani hastaneden çıkar çıkmaz ev taşıdım,yerleştirdim,çekyat çektim,yer sildim,perde taktım,düştüm,kalktım,kaydım,yuvarlandım..ve bunların hepsi aşılama sonrasındaki 3 günde oldu..ama şükür pozitif sonucu aldım ve bi kızım oldu...hiç merak etme bebiş tutunduysa böyle şeyler ona zarar vermez...........