Kizlar Buhar Makinesi Alacağim Yardim......

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mjgn tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

25 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mjgn
  1. mjgn

mjgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar evim kaloriferli olduğu için soğuk buhar makinesi alacağım.Hem benim hem eşimin hem de 3 ay sonra doğacak bebişimin ihtiyacı olacak.Ancak hangi marka alacağıma karar veremedim.Bir çoğu hakkında şikayet ve memnuniyet mesajları okudum.Kullananlar varsa lütfen yardımcı olsun.Şimdiden sağolun.

2. 26 Kasım 2007
  3. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben sinbonunkini aldım sesi çok değil buhar ayarı iyi fiyatıda uygundu .ama iyonize özelliği yok

4. 26 Kasım 2007
  5. minta

minta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mjgn ben Fakir Buhar Mak.ını aldım.Kullanıyorum.çok memnunum.Kesinlikle tavsiye ederim.Hiç ses yok.Ultrasonik özelliği var.İyonik olması da çok iyi bir özellik.Kumandalı,3litre kapasiteli.su bitince kendiliğinden kapanıyor.3litreyi 10saatte tüketiyor.

6. 26 Kasım 2007
  7. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin ya da esinin alerjik gecmisi,duyarliligi var mi???

bizim bebegimiz dogdugunda cocuk dru(prof) esimin alerjisi oldugu icin bebeginde genetik olarak alerji egilimin olabilecegini bu sebeple kesinlikle buhar makinesi kullanmamamizi,nemli ortamda alerjik etkenlerin daha rahat üreyebilecegini söylemisti..bizde aldigimiz ürünü geri vermek zorunda kalmistik...

insallah sizin alerjik probleminiz yoktur gönül rahatligiyla kullanirsiniza.s.