kızlar buna biri cevap verin lütfen nenehotun da dr adı vere bilirmisiniz kadın doğum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Nagihan tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Nagihan
  1. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    :teytey:kaydirigubbakcemile5arkadaş ilk ve 5 sene beklediğim hamilelik onun için araşitırmak istiyorum iyice yarın gideceğim ve hangisine gideceğimi bilmiyorum şuna nette isim aldım
    Hale kayran diye kadın doğumcu nasıl

2. 12 Ocak 2010
  3. Tuba373

Tuba373 EL VEKİL,SANA EMANETİZ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kelin merhemi olsa başına sürerdi:)

ben de araştırıyorum be gülüm ama bulamıyorum

4. 12 Ocak 2010
  5. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    neyapacam bilmiyorum şifaya mı gitsem acaba

6. 12 Ocak 2010
  7. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar, Hale hanım 1 hafta oradaymış 1 hafta yokmuş nedense... Bana o yüzden ona gitmek mantıklı gelmedi. Ben Aylin hanıma gittim, görüntüde iyiydi ancak sanki biraz çabuk çabuk konuşup başından savmak istiyor gibiydi. Belkide o günün yorgunluğudur. Birde Neslihan Alan (soyadı böyleydi sanırım, Şeker değil) var, o da arkadaşımın doktoru ve o çok memnundu kendisinden. Neslihan Şekeride odasına girerken gördüm ama başı bayağı kalabalıktı ve bekleyenlere karşı çok sıcaktı.
    Yardımcı olmak istedim ama oldummu bilmem:KK43:(...

8. 12 Ocak 2010
  9. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    tşrler arkadaşım bende arkadaşım neslihan alana gitti ama nette baktım hale hanım çı-ok tatlı geldi onun için araştırayım dedim
    ya bide nenehatun çok tahlil veriyormuş büssürü şeyler eşim devlete gidelim dedi bende utrosyona sokmuyormuş dedim:eek:lmaz:
    onada arkadaşı söylemiş devlete gidin diye oooooooooooooooofffffffffffbilmiyorumkismile

10. 12 Ocak 2010
  11. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım, gerekli olan tahliller varsa yapılması gerekir. Gebeliğin kıymetli canım. Ayrıca bazı arkadaşlar istenilen testleri FSM hastanesinde bedavaya yapıyor. Tabi sen bilirsin canım. Allah yardımcın olsun.

12. 12 Ocak 2010
  13. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    fsm ne canım duymadım ama sigortada yaptıra bilirim

14. 12 Ocak 2010
  15. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    FSM: Fatih Sultan Mehmet hastanesi (eski adıyla PTT hastanesi), Yeditepe Unv hastanesi yanında. Beben ve sen Allaha emanet olun!

16. 21 Mayıs 2010
  17. elfiida

elfiida Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bekarım ama kistten dolayı Hale Kayıran' a muayene olmuştum..Gittiğim dr lar içinde en çok onu yakın hissettim.7,5 cm lik kistim için kendi adına konuşarak (ben olsam ameliyat olmam çünkü kist çıkarılırken yumurtalık zarar görebilir ve Allah korusun erken menepoza girebilirsin) demişti.Bu arada tek yumurtalığım var.Diğeri alındı..Bende ameliyat olmadım..Bu hastanenin en kötü yanı ben gittiğim zaman öyleydi randevu sisteminin olmaması.Ayrıca Hale hn.kardeşimin eşinede doğum yaptırdı..O çok memnun kaldı.Çok ilgilenmiş.Hatta bazı işleri hemşireye bile bırakmamış kendi yapmış.Çok iyi,sempatik,pozitif,bilgili ve doğru yönlendiren bi dr seviyorum onu...Beğeniler kişiden kişiye değişebilir tabiki bunu d agöz ardı etmemek gerekir...