kızlar buraya bakın lütfen

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve aprilnis tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aprilnis
  1. aprilnis

aprilnis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    sevgilinizin kız arkadaşlarıyla napıyorsunuz..?....erkek arkadaşınız illa kız arkadaşlarım olur buna müdahale edemezsinimi savunuyor yoksa sizin sorup soruşturmanıza müdahalenize ses çıkarmazmı..yada bizler bunun dozunu nasıl belirlemeliyiz..evli kızlar bekar kızlar..haydı yazın da içim rahatlasın..bendemi sorun ..anlamalıyım

2. 9 Mayıs 2009
  3. zeynebim03

zeynebim03 hayat güzellllllllll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben şahsen sevgilimle tanıştıktan sonra hiç kız arkadaşı kalmadı başlarda tepki gösterdii işte nasıl bitireyim şimdi arkadaşlımı falan dedi ama sonra sesini çıkaramadı ama buu kişiden kişiye değişir her erkek bu konuda ses çıkarmıcak die bişey yokkkkk...bazıları taviz vermeyebilirr...ama benn illaki karışırımm...yazık 1 tane kız arkadaşı yok şu an :eek:kaydirigubbakcemile3

4. 9 Mayıs 2009
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Eşimin kız arkadaşları vardır, benim de erkek arkadaşlarım var. Ne demek bir insanın arkadaşını cinsiyete göre seçmesi. Elbette olacak arkadaşlar. Neden bir insanın sosyal hayatını kısıtlayayım ki. Tersine Allah insanı asosyal adamlardan korusun. Sosyallik illa kız arkadaşla mı olur demeyin. Elbette illa kız arkadaşla olmaz ama kız erkek ayırt etmeden insanlarla dostluk kurabilmek ve paylaşabilmekle olur.
    Hem eğer yanında kız arkadaşları olduğunda içime kurt düşecek bir erkek arkadaşım ya da eşim varsa ilişkimi gözden geçirmek gerektiğini düşünürüm.

6. 9 Mayıs 2009
  7. zeynebim03

zeynebim03 hayat güzellllllllll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sevgilime güveniyorum ama arkadaşlarına güvenmiyorumm.zaman kötüü modern olun sosyal olun ayakları bana göre diill..evlendimizde elbette arkadaşlarımız olucak ama aile olucak şu an kız arkadaşı olmasına izin vermem...:1closedeyes:

8. 9 Mayıs 2009
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Neden? Erkek arkadaşınız ona farklı şekilde yaklaşan bir kıza "Kendine gel benim kız arkadaşım var, sevdiğim var. Uzak dur benden." diyemez mi?

10. 9 Mayıs 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    erkek arkadaşınızın çevresindeki annesinden sonra gelen tek dişi varlık olmak
    sizden önce edindiği kız arkadaşlarını ekarte etmek ne derece doğru bi davranış
    şu saaten sonra kızlarla pek iletişime geçmez kız arkadaşları olmaz diyelim
    sizden önce edindiği arkadaşları ne olacak
    bence bu kadar kısıtlamayın sevgilinizi
    önüne bu kadar set çekerseniz çok çabuk sıkılır
    bu durum gayet normal
    arkadaş kız erkek farketmez
    çünkü adı üstünde arkadaş

Son düzenleme: 9 Mayıs 2009
  12. 9 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

açıkça "illa kız arkadaşlarım olur buna müdahale edemezsin" gibi bi savunması hiç olmadı.. ama kız arkadaşları var tabi ki, bana göre olmaması anormal.. sadece hemcinslereiyle arkadaş olan birisi ne derece sağlıklıdır bilemiyorum..

farklı cinsten arkadaşlara sahip olunma fikrini avrupai veya modern diye nitelendirenler var, ben sadece normal olarak tanımlayabiliyorum.. ha bir de "ben sevgilime güveniyorum kıza güvenmiyorum" diyenler var.. sanki erkekler sevgililerini sadece arkadaşlarıyla aldatabilirler veya sanki hiç kız arkadaşı olmayan bi erkek asla aldatamazmış gibi enteresan yorumlar çıkartıyorlar.. ne yazık ki aldatılmamanın reçetesi bu kadar basit diil..

senin bu konuyla ilgili derdin ne bilmiyorum ama olay her zaman erkekte biter.. eğer şüphelendiğin bi durum varsa , bi yakınlaşma seziyorsan, bu durum sevgilinin dişi cinsiyetli arkadaşları var diye oluşmamıştır.. veya en azından bu şık olayın en zayıf müsebbibi olabilir diye düşünmekteyim..

14. 9 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ben sorarım o cevap verır vermek zorunda!!
    ama kımseyı hayatından çıkartmasına gerek yok (arkadaşolanları)
    sonuç olarak arkadasın cınsıyetı yoktur bana göre..
    ama arkadaslık çercevesınde olacak..

16. 9 Mayıs 2009
  17. Juliet

Juliet Guest

N e güzel işte senin üzülüp kıskanmanı istemiyor demekki.hihoyyyt

sen onun için herkesten önce geliyosun kıymeti bil.alkisalkisalkis

18. 9 Mayıs 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben eşimin kız arkadaşlarını tanımak isterim, tanıştırmak istemezse şüphelenirim. hem eşim hem de çevresindekiler gerçekten arkadaş gözüyle bakıyorlarsa birbirlerine hiç bir sorun yok bence. eşimin kız arkadaşları var, benim de erkek arkadaşlarım var, sorun değil bence bu.