Kızlar Buraya Bi Bakın Lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hayrunisa tarafından 20 Şubat 2008 başlatılmıştır.

20 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hayrunisa
  1. hayrunisa

hayrunisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar Her Ay 15 Inde Adet Görüyordum Fakat Geçen Ay Ve Bu Ay Adet Günüm 2,5 Gün Sürdü Gecen Ayda Böyle Sürdü Ve Kasiğimin Sağ Tarafinda Belirti Var Sanki Orda Hafif Basiklik Var Hani üzerinde Bişey Varmiş Gibi Belirginlik Var Biraz Bel Ağrim Var Hafif Derecede Bide Ara Ara Midem Bulaniyo Acaba Neden Arkadaslar Budurumu Yasayanlar Varmi Ne Yapmam Gerk

2. 20 Şubat 2008
  3. akkoç8480

akkoç8480 Guest

sanırım sende benim gibi hamile olmak isteyenlerdensin eğer öyle bir durumun yoksa ki bence yok en kısa zamanda bi dr çık derim ben yumurtalıklarında bi problem olabilir yada adetinin kısa sürmesi bu mevzuyu çok fazla düşündüğün için stresten diye düşünüyorum eğer gelecek ayda bu durumu yaşarsan vakit kaybetmeden dr görün

4. 20 Şubat 2008
  5. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayrunisa canım bu belirtiler hamile kalmadan önce bendede olmuştu. ama hiç hamile oldugumu düşünmemiştim. sanki adetim olacakmış gibi bir agrımda olmuştu. adet tarihin geçmiş ise mesela adet tarihini 1 hafta 10 gün falan gecerse bi test yaptır için rahat olsun.
    Hamile olabilirsinn... (TABİ KESİN DEGİL BELKİ SENDEKİ BELİRTİLER ADET BAŞLAMA BELİRTİSİDE OLABİLİR. TEST NEGATİF ÇIKIP UZUN ZAMAN BU ŞİKAYETLERİN DEVAM EDERSE BİR KADIN DOĞUMA BAŞVUR DERİM. ) BEKLE BİRAZ VE SONRA TEST YAPTIR.

6. 20 Şubat 2008
  7. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim bende yasadim bu duygularitamamiyle hamilelik psikolojisi

8. 21 Şubat 2008
  9. gundogdus

gundogdus kızım oğlum aşkım ve ben Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence adetin kısa sürmesi normal değil en iyisi vakit geçirmeden bir dr. görün. inşallah en kısa zamanda seninde bebişin olur.

10. 21 Şubat 2008
  11. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana ümit vermek istemem ama benim bir tanıdığım tam 4 ay adet görmüş hamile olduğunu anlamamış senin dediğin gibi az ama mutlaka olmuş 4 aydan sonra olmamaya başlamış en kısa sürede bence dr git

12. 21 Şubat 2008
  13. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bende adanalıyım :))))

14. 21 Şubat 2008
  15. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence hemen gidip bi doktora görün bir sorun olmasın sonra..

16. 21 Şubat 2008
  17. bitlipiyade

bitlipiyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamile olabilirsin. Üzerine adet olma diye bir şey var. Bahsettiğin şeyler ona benziyor. Ben yaşadım. 1 aylık diye tahmin ederken, bebeğim iki aylık çıkmıştı. Doktora git, öncesinde bir test yap arkadaşım. Doktor da idrar yolları ya da rahimle ilgili bir problem olup olmadığını kontrol eder en azından.

18. 21 Şubat 2008
  19. akkoç8480

akkoç8480 Guest

selam canım naptın test filan yaptınmı var mı bebek şikayetlerin geçtimi merak ettim de?