Kızlar burundaki ödemi çabuk geçirmenin yolu?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ZoZZaN tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ZoZZaN
  1. ZoZZaN

ZoZZaN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben burnumu 17 gün önce yaptırdım..Bu ödemleri hızlı geçirmenin bir yolu varmı acaba?
    Aklıma hemoroid kremi geldide dokunurmu onu dusunuyorum :)
    doktorumu zaten yeterınce rahatsız edıyorum bunun ıcınde rahatsız etmek ıstemedım :)
    scarex die izler için krem kullanıyorum aslında izler belli belirsiz ama ödem var die sanırım burun kanatlarındaki dikişler çökük duruo ... ama şekil şuan çok güzel yanlız iri :) ucu kazık gibi birde sanki ara sıra farklı yerleridemi şişiyor ne oluyosa bazen iki kaşımın arasıda çok şiş oluo...

2. 23 Aralık 2009
  3. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    cnm bu yaşadıkların çok doğal bi süreö
    en geç burun ucuunu şişliği geçer orası benimde çok sert şuanda 1.5 ayı biraz geçti benim

4. 23 Aralık 2009
  5. ranuna11

ranuna11 Guest

EVT SUAN BEN DE AYNI DERTTEN MUZDARBİM.ATELİM BUGÜNALINDI DİKİŞLERLE..AMA ödem var masj verddi...ama çok acıyo.kaşıyamıorm bile burnumu napıcaz nasıl hafiflicek.ödemi çözecek bişi lazım:KK43:

6. 23 Aralık 2009
  7. ZoZZaN

ZoZZaN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana kimse masaj falan wermedi :?

8. 24 Aralık 2009
  9. ece88

ece88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben bişey sormak istiyorum...ameliyat sonrası dikişleriniz kendiliğinde mi attı acaba yoksa doktorunuz mu aldı dikşleri?bir de dikişler ne kadar sürede atıyor?

10. 25 Aralık 2009
  11. ZoZZaN

ZoZZaN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla benımkıler doktorum aldı ama ıcerıdede var seffaf ıplerle onlar kendılerı atıo sanırım...
    ya bırsey daha merakedıyorum bu burun odemı burnu yamultuyormu hafıften yanı sankı ıkı gundur burnumu yamuk goruyorum...