kızlar bütün ümitlerim bitti herşey bitti

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DOGA6 tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : DOGA6
  1. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:kızlar bugün eşimi zorbela ürolojiye götürdüm dr muayenede varikosel olduğunu söyledi eşimden testler istedi ama bırakın tedaviyi testleri bile vermek istemiyor bebek falan istemiyorum dedi herşey bitti kızlar 1.5 senedir çektiklerimin boşuna olduğuna mı yanayım bebek olmasının imkansızlığınamı yoksa HERŞEY BİTTİ BURAYA KADARMIŞ bugüne kadar verdiğiniz bütün destek için hepinize teşekkürler.........

2. 25 Nisan 2008
  3. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    cnm eşin niye öyle dedi ki, acaba bi sinir anındamı söyledi
    cnm şimdi sen varikosel deyince internetten araştırdım da, tedavisi basit bi operasyonla olabiliyomuş ve hastanede yatmayı gerektirmiyomuş bile
    lütfen hemen moralini bozma
    eşinle bir süre sonra tekrar konuşur, ikna edersin bence

4. 25 Nisan 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    İyide tedavi olma şansı varken sana bunu yapması haksızlık ve bencillik bebek istemediğini evlenmeden önce söyleseydi o zaman...Acaba sorun sende olsaydı bakalım o zaman sana nasıl davranacaktı?

Son düzenleme: 25 Nisan 2008
  6. 25 Nisan 2008
  7. Aspirin

Aspirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bu kadar ümitsiz olma canım ya zamana bırak biraz.Belli ki eşin yorulmuş ona zaman tanı.Ben de geçen yıl tüp bebek denedim olmadı.Eşim doktor lafını duymak bile istemiyo şimdi.En az kadınlar kadar etkileniyorlar.İnan erkekler bizim kadar güçlü değiller.Biriniz ayakta kalmalısınız ve görünüşe göre o sen olmalısın.Hem hepsi bitti ne demek lütfen ümidini yitirme.bu konuda verilen tesellinin ne kadar etkisiz olduğunu en iyi bilenlerdenim ama yapacak bişey yok.Güçlü olmaya çalış herşey düzelecek.

8. 25 Nisan 2008
  9. sinem'is

sinem'is Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablacım üzülme hemen bitti deme şimdi başla her şeye erkekler böyle yediremezler gururlarına abimde de var varikosel testislerde damar kalınlaşmasımı ne öle bişey galiba kolaymş ameliyat ama bundan dolayı çocuk olmayacağını bilmiyordum belki tedaviden sonra iyileşir sen canını sıkmadan ikna et bence umarım düzelir

10. 25 Nisan 2008
  11. zeynep006

zeynep006 hoşgeldin yusufum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya neden böyle yapıyorki ayrıca varikosel ağrıda yapar kendi iyiliği için tedavi olması lazımmm

12. 25 Nisan 2008
  13. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok kızlar ne ameliyatı hiç lafını bile duymak istemiyo bu konu burda kapandı dedi zaten cok sinirli birisi offfff allahım offffffff.dedim ben neçektim bunca zaman doktor doktor dolaştım ama dinlemiyor bile

14. 25 Nisan 2008
  15. zeynep006

zeynep006 hoşgeldin yusufum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım allah yardımcın olsun sen çok üstüne gitme bence ters tepebilir ama onun saydığı birileri yardımcı olabilir belki biraz zamana bırakderimm umarım herşey düzelirr

16. 26 Nisan 2008
  17. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım hemen pes etme varikosel basit bir ameliyat eşinin üstüne gitme canım erkekler böyle şeyleri çabuk kabullenemezler sanki erkeklilklerinden bir şey eksilmiş gibi hissederler o şimdi şokta bence zamanla oda bunu kabul edecektir ama önce bir psikologdan yardım alın bu olayı eşinin kabullenebilmesi için üzülme tatlım gör bak zamanla herşey yoluna girecek eşinde tedavi olacak bebeğinizde rabbim büyüktür bol bol dua et ama şuan eşine baskı yapma lütfen bu ona dahada itici gelir zamana bırak psikolojik destek almayıda kabul etmezse sen bir git neler yapabileceğini öğren insanın umudu bittimi hayatıda bitti demektir sakın umutsuzluğa kapılma tatlım sabırla ve şükürle herşey düzene girer rabbim sizede bir bebek nasip eder
    SAKIN ALLAHTAN UMUT KESME

18. 26 Nisan 2008
  19. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen moralini bozma bence şimdi o ilk şokla öyle tepki vermiştir hem emin ol en az senin kadar o da istiyordur bebeği.biraz kendi haline bırak düşünüp en doğru kararı verecektir tatlım moralini bozma sakın