kızlar çabuk fikirlerine ihtiyacım var

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve renkler_80 tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : renkler_80
  1. renkler_80

renkler_80 Guest

kızlar acil cvp lütfen arkadaşın pc den giriyorum ben ünide okuyorum ve bi erkek arkadaşım var beni çok sevdiğini ve hep özlediğini söylüyo ben onu sevdiğimden eminim ama ondan pek emin değilim aslında ve benim okulum nedeniyle ayrı şehirlerdeyiz genelde msn ve tlf ile görüşüyoruz ve ben beni aldatabileceğini ve aldattığını düşünüyordum-ki birden aklıma bişey geldi kendime başka bi msn adresi alıp onu ekledim kabul etmişti ve hatta olduğu bigün açtım hiç bişey yazmadı ben yazana kadar sonra slm falan verdim adımıda başka bir olarak söledim tabi sizi yanlışlıkla ekledim ksuura bakmayım falan dedim önemli değil fln filn dedi işte sonra brz muhabbet oldu işte adını fln söledi bana nerde çalıştığını anlattı bende kendimi başka biri olarak biyerde çalışıyo olarak anlattım sonra bu msn e fotodunu koydu bu sizmisiniz fln dedim evet dedi vee bana sizide görmek isterim dedi ben şuan koyamm resmimi ama başka bigün koyarım dedim öle dememin sebebi onun tanımadığı bi arkadaşımın resmini koycaktık sonra ben ona sizi yanlışla ekledim isterseniz msn adresimi silebilirsiniz dedim oda sizde sileblirsiniz dedi bende bende kalmasının bi mahsuru yok durubilir dedim oda tmm ( kendisinin 2 msn adresi vardır diğerini pek kullanmaz ) dedi ama ben bu adresimi pek kullanmıyorum size diğer adresimi vereyim onu ekleyin dedi tmm dedim bende ekledim neyse sonra geçen gün ben bunun hatta olduğunu gördüm ve o aldığım adresi açtım 2 dk geçti slm verdi nasılsınız faln brz muhabet yine son biz arkadaşımın resmini koyduk msn e ve gördü çok cici bi görünüşünüz var fln filan die yazdı işte olay bu arkadaşlar şimdi ben aldatılıyo sayılırmıyım brzdaha görüşmeye devam edicem bu şekilde bakalım neler olcak neler yazcak size bisorumda camerayı falan açmak istediğinde tmm deyip direk açayımmı yüzünü görmek istiyorum o anki halini başka sizdende fikirler bekliyorum ne yapabilirim.

2. 28 Ocak 2010
  3. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    devam et bakalım ne çıkacak işin içinden ama birşey çıkmazsa (ki zor bi olasılık) sende onun güvenini sarsmış olursun ilişkin çıkmaza girer. başladığın işi bitir derim.
    şimdilik onun yaptığı bi aldatmaya girer mi bence girer fakat ele avuca gelecek bişiler bulman lazım o da bu oyunu devam ettirmekle olur.

4. 28 Ocak 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.528
    Ödül Puanları:
    363
    Sizi bilemem ama ben aldatıldığımı düşünürdüm..
    Kamerada kendinizi mi gösterirsiniz yoksa arayıp da şu an msn'de konuştuğun kişi benim mi dersiniz ama eğer ayrılacaksanız bence ne işler çevirdiğini bildiğinizi söylemelisiniz..
    Hiç kimsenin sizi aptal yerine koymasına izin vermeyin..

6. 28 Ocak 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Kamerayı aç eşşekden düşmüş karpuza cevir olumunekankayizsmile

senin oldugunu biliyordum bende seni oynatıyordum laflarınada kanma:umursamaz:

8. 28 Ocak 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    öH :1shok:

10. 28 Ocak 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    durup dururken kendi başına iş açmışsın. sen eklersen erkek reddetmez, sen konuşursan konuşur, sen resmini koyarsan ah ne hoşsun der, yarın bi gün görüşelim dersen tamam olur da diyebilir. bunlar onun seni aldattığını göstermez ki. senin bu ilişkiyi pek de ciddiye almadığını gösterir. oyun oynama bence kendini üzeceksin. belki de boşu boşuna.

bunun yerine ona olan bağlılığından bahsetsen ayrı şehirlerde olmanın sıkıntısını üzüntüsünü yaşadığını anlatsan ya da samimi olarak bir başkası olduğundan şüphelendiğini söylesen daha iyi bundan. sonuçta ikiniz için de var bir başkasının olması olasılığı. o neden şüphelenmiyor, gerekirse onu şüphelendirmekle meşgul ol onun peşine düşeceğine...

12. 28 Ocak 2010
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    fiyonk a yüzde yüz katılıyorum..
    böyle yaparak aklını yok yere celiyorsun,oyun yapıyorsun,ayak yapıyorsun,aklında yoksa bile aklina sokuyorsun..böyle saçma sapan şeylerle ugrasicagina fiyonk un da dediği gibi aramızdaki bağı kuvvetlendirecek seyler yapman gerekir..
    5 yıllık bir iliskim var ve bir kere bile böyle saçma sapan bir şey yapmak aklımın ucundan geçmedi..oyun mu oynuyoruz?aldaticagi varsa aldatır,kulağıma gelmiyecegi varsa gelmez..bu kadar basit..bugün,suan da bende sevgilimi cepten arıyorum o da beni cepten arıyor,evde oldugumuzu soyledik birbirimize..belki o evde değil?belki de ben değilim?sonuçta cepten konuştuk..
    is ki bir insan iki yüzlü olmasın icinde şeytan olmasın..ici kötü olduktan sonra ohooooo

14. 29 Ocak 2010
  15. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ohaoldumsmile

16. 29 Ocak 2010
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :içelim:

18. 29 Ocak 2010
  19. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    cekhu ve fiyonk'a katılıyorum.. detektif gibi sürekli açık ararsak buluruz.. kendimiz bi oyun hazırlar bu oyunda kendimizle aldatılırız.. gerek yok böyle oyunlara.. hem sevgilin bişey yapmamış sadece yazışmış.. canı sıkılıyodu öylesine sohbet etmek istedi ondan konustu belki.. ben de canım sıkkınken nette arkadaslarımla konusuyorum aldatıyo muyum yani.... msn de bi kız eklerse konusur.. en azından belki tanidiğim biridir falan der konusur. hem aldatacaksa da senle aldatmış olur.. bırak kendi haline. aranızda bazı şeyler otursun ondan sonra aldatırsa da seni kaybeder bu kadar basit..hem yanlıs bişey konusmamıs. ne bilim kamera aç diye tutturmamıs asılmamış öyle sohbet etmiş.. bunda bişey yok yaa.. ..