kızlar canım cok sıkkınn

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :bbo: kızlar nasılsınız cok moralim bozukk bebegim cok hasta bogazları intihap almışbitürlü gecmiyo sürekli aglıyo ne gece negündüz uyuyo uyuması önemlidegilde sürekli aglıyo antibiyotik veriyorum inş gecer bakalım cumartesi günü doktr götürücem inş gecer annmelere geldim allah razı olsun oo ilgileniveriyo bizim evde ilgilenen falan yokk bebegim agladıkca içim parcalanıyo cok psikolojim bozoldu esimlede tartısıyoruz neolucak anlamdım cnm bebegimyaa bi hastalık gitmedi dogdu dogalı kızlar inş iyilesir hiç gülmüyo konuşmuyo gözlerimin içine bakıp bakıp aglıyo elimdende bişey gelmiyoo kızlar benim sevinçimi üzüntümü paylasıyosunuz bana yardımcı oluyosunuz bi siz anlıyosunuz beni valla allah razı olsun hepinize tesekkür erderim...senağlamasenağlamasenağlama

2. 23 Aralık 2008
  3. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım yaaa geçmiş olsun üzülme iyileşir bademcikleri acıyordur dr ağrı kesici ilaç vermedimi?emiyorsa sık sık emzir.ılık su ver bol bol oda iyi gelir.geçmiş olsunnn.mertte hasta hala oda antibiyotik içiyor

4. 23 Aralık 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Canım sıkma canını ne olur,dayanıklı ve güçlü olmsın senki bebeğinde senden güç alsın hem neden cumartesiyi bekliyosunki bugün götür doktora canım hastalığı ilerlememiş olur hemde.çok geçmiş olsun.

6. 23 Aralık 2008
  7. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun annesi en kısa zamanda inşallah iyileşir kendini üzme

8. 23 Aralık 2008
  9. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım neden cumartesini bekliyorsun doktora gitmek için? Boğaz iltihabıysa büyük ihtimal antibiyotik verecektir. Oda ikinci günden sonra kebdini gösterir. Sıkma canını. Geçmiş olsun.

10. 23 Aralık 2008
  11. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm bebegimi persembe günü dokr götürdümilclarını kullan haftaya kontr geldedi bende dün randavu aldımcumartesiye verdi cnm hem esim cumaretesi günü calışmıyo oyüzden bakalım cumartesiyi nasıl yapıcambebegimle hiç ilgilenemiyorum bende rahatsızım benim bogazlarım cok dolmuş bende bugün doktr gittim tansiyom düsüyo hasta oluyorum bende annemlere geldim o bakı veriyo saolsun

12. 23 Aralık 2008
  13. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm esim calısıyo eni götürücek kimse yokk hem doktr daieresi bize cok uzak bende arabakullanmayı bilmiyomki hem doktr doluymuş cumartesine verdi randövüyü pers götürmüştüm haftaya kontr getir dedi bakalım antibiyotik verdi onu kullanıyorum fakat hiç gecmei sanırım sanki daha kötü oluyo bebegimsenağlama

14. 23 Aralık 2008
  15. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamasaol cnm allah razı olsun ama üzülmemek elde degil oo bana bakıp aglaması beni öldürüyo ama elimdende bişey gelmiyo ki?senağlama QUOTE=ilgin0707;4638974]canım çok geçmiş olsun annesi en kısa zamanda inşallah iyileşir kendini üzme[/QUOTE]

16. 23 Aralık 2008
  17. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol yasemincim sanada gecmiş olsun rabbim kuzuna sifa versin cnm doktr verdi agrı kesici antibiyotik verdi ama ben hiç faydasını göremedimki hem benim bebiş emmiyorki keşke emseydi 3ay emdi okadarsenağlama evet cnm sütekli ılık su veriyorum zaten yavrum brnim içimi yanıyo anlamadımki sürekli su içiyo bişey yemiyo suratıma bakıp aglıyoooosenağlamasenağlama

18. 23 Aralık 2008
  19. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım aman dikkat et bebişine. bizimki de öksürüyor.hala geçmedi.