Kızlar çarpıntınız var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    22.haftamdayım kalbim de aşırı bir çarpıntı var bir haftadır. Doktor demir eksikliğinden kaynaklı dedi. Aynı durumda olan var mı aramızda???

2. 5 Mart 2010
  3. svd06

svd06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende 33.haftamdayım.. sürekli değil ama ara sıra çarpıntım oluyor.bazen hiçbirşey yapmadan otururken yada yatarken çok yoğun çarpıntı oluyor...normaldir heralde hamilelikte..

4. 5 Mart 2010
  5. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 27. haftaya girdim ama 18.haftadan beri şiddetli çarpıntım oluyor kadın dogum doktorum kardıyolojıye yönlendirdi eko ekg vs. birsürü şeye bakıldı kardıyolojı dr.ilaç verdi çarpıntı için o da bebeğin gelişimini olumsuz etkıleyecegı için doktorum kullanmama izin vermedi niye beni kardiiyologa gönderdi ilaç kullanmayacaksam onu da anlamadım gerçi uzun lafın kısası o kadar tetkik sonucunda doguma kadar dayanacaksın dedi bana dr. allah yardımcımız olsun...

6. 5 Mart 2010
  7. misspooem

misspooem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 22. haftadan beri kalp atışarım normalden fazla atıyo. doktor eğer kansızlık ve guatr yoksa kan basıncının artması ve kalbe fazla yüklenildiği için oluyor dedi.ilk zamanlar çok fazla kafaya takıyordum su an 33. haftadayım ama alıştım artık bel ağrısı onu solladı valla:bbo:allah herkse kolay versin hepimizi sağsalim bebişlerimize kvuştursun inş.

8. 5 Mart 2010
  9. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    benim gebeligimin basinda cok oluyordu carpintim,simdi azalmakla beraber haftada bir kac gun yine oluyor.Ilk doktor ziyaretlerimin birinde doktora sordugumda normal demisti,bende onu duyduktan sonra ustunde durmaz oldum.

10. 10 Mart 2010
  11. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de son bir aydır çok şiddetli çarpıntılar oluyor E.K.G çektirdik bir sorun çıkmadı. doktorum çok rahatsız ederse çarpıntın başlayınca derin nefes al ver ama ıkınma sakın dedi birde yüzüne soğuk su çarp bu seni rahatlatır dedi.

12. 10 Mart 2010
  13. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 18. haftamı bitirmek üzereyim bende de çok var. Özellikle yorulunca daha çok oluyor bunu farkettim. Mesela dün işyerinde çok yoğun bir gün geçirmiştim, bugün de aşırı yorgun ve bitkinim, hemen çarpıntı başladı :KK43:(

14. 10 Mart 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bendeki çarpıntı çok şükür geçti arkadaşlar. Ohhhhhh dedim valla.. ınşallah fazla olmaz artık.

16. 10 Mart 2010
  17. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    7 24 geçmezz benim çarpıntım hamilelikte oluyo ama benim zaten panik atagım var alıştım artık ben 10 dakka çarparr 10 daka geçer

18. 10 Mart 2010
  19. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    benim de oluyordu canım bikaç hafta önce yoğun olarak fakat demir haplarından mıdır bilmiyorum şimdlerde ancak çok hızlı tempoda yürürsem falan oluyor; geçti yani:ecrin_bebek: