kızlar çatı ağrısı olan varmı aranızda...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fatosss16 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : fatosss16
  1. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    35, haftadayım 4 yada 5 haftadan önce başlayan ağrılarım var ve ikinci hamileliğim Sorun olmadığını biliyorum. Öldürmeyip süründüren şu ağrıları hafifleten egzersiz falan bişeyler olmalı mutlaka 3gün sonra randevum var fakat dr kesin normal, doğuma hazırlanıyorsun dicek... Kıyafetlerimi giyemiyorum Bacağımı kaldıramıyorum Yattığımda dönmek ise çooook zor.... :KK9: Yazık ama bize yaa Bazen kendimi kötü hissediyorum Hamileliğim güzel zevkli geçiyorda şu ağrılar yüzünden artık doğurmak istiyorum Pes ettim... :92: Bunu yaşayan varmıdır başka ....

2. 12 Kasım 2010
  3. cogito

cogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durum bende de var. benim daha ilk gebeliğim resmen paranoyak oldum. sürekli ağrım ve hafif hafif sancılarım var. pazar bu sancılar dolayısyla bir gün hastanede yattım. ha geldi ha gelecek diye psikolojim bozuldu resmen bu arada 36. haftadayım 38 e kadar dayansın istiyorum. bir de doktor ağrı ve sancılara bebek dayanamayabilir, kakasını yapıp yutabilir dedi. ağrılar önemli değil de en çok ona korkuyorum zaten bilmiyorum nasıl geçecek bu haftalar

4. 12 Kasım 2010
  5. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım yaa Peki dr'un bişey önermedi mi ... Örneğin kısa yürüyüş yada istirahat filan Ben eğer gün içinde yorulmuşsam ( ki dinlenmeyi beceremiyorum ) daha beter oluyor ağrıdan uyuyamıyorum İlk gebeliğimde de aynı durumdaydım aylarca çektim ama doğumum çok kolay olmuştu İlgisi vardır heralde... :KK16:

6. 12 Kasım 2010
  7. cogito

cogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım doktor bol bol dinleneceksin dedi. pazardan beri yatıyorum iş yapmıyorum sağolsun bütün ev işlerini eşim yapıyor. şimdiden sıkıldım ama bebeğim sağlıkla zamanın da doğsunda her şeye razıyım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

8. 12 Kasım 2010
  9. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim o ağrılar 4. ayadan beri var.doktor normal dedi.dedeiğin gibi yorulduğum zamanlar dahada çok ağrıyor.ben daha 32 haftalığım.sizin az kalmış.

10. 12 Kasım 2010
  11. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplayınnnnnn

kızlar ben 24 haftalığım ilk hamileliğim bu çatı muayenesi nasıl oluyo bilgisi olan açıklasın..ya vajinaya elinimi sokuyo doktor yaa ben çok utanırım uff ne zor yaa

12. 12 Kasım 2010
  13. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylık versin Bayağı üzülmüşsün sende sanırım şu erken doğum işine Hayırlısı inşallah Umarım herşey istediğin gibi olur Sağlıklı olmaları tek isteğimiz zaten herşeye katlanıtoruz... :KK49:

14. 12 Kasım 2010
  15. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İşte şu 30, haftadan sonra of oram of buram derken pek anlamıyor insan zamanın nasıl geçtiğini Doğum psikolojisinden kurtulmak için kendimi oyalıyorum bu sefer ağrılardan rahatım yok Ama az kaldı ... Bazen bitsin de istemiyorum harika bi duygu hareketlerini hissetmek... 5 Yaşındaki kızımın ona şarkılar söylemesi Ne yapalım her iyi olanın kötü yanıda olyor işte.... :81:

16. 12 Kasım 2010
  17. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorun da erkekse daha zor gerçekten Ama önemli... Normal doğum yapıp yapmicağın konusunda bilgisi olacak ileriki haftalarda birlikte karar vereceksiniz doğum şekline.... Başından geçen biri olarak aydınlatayım sadece iki parmağıyla muayne edecek ve kendini kasmazsan pek sıkıntı olmaz Kaslarını sıkarsan eğer hissetmek için biraz zorlaması gerekecek Tek yapman gereken telaşlanmayıp kendini serbest bırak Dr'lar en iyisini bilir Korkma ya özliceksin bile bu zamanları anı olacaklar sana Çok kötü olsaydı ikinci bebeklerimize bu kadar istekli olurmuyduk... :KK71:

18. 13 Kasım 2010
  19. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    37. haftam bıtmek uzere, agrım sızım hıc olmadı daha :nazar: Ama pıjama gıyerken cıkarırken karnındakı topu da dusurmemeye calısan akrobat gıbı hıssedıyorum :KK49: