Kızlar çatlaklara karşı önerisi olanlar!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve surem tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : surem
  1. surem

surem biricik oğlum aras'ım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    [/B]kızlar benim için aileden gelen bi sorun bu ve bende de olacak kesin..çatlaklara karşı önereceğiniz en iyi krem hangisidir??:CüvCüv:

2. 16 Mart 2009
  3. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    badem yağı iyidiyorlar ben niveanın bebek yağını kullanıyprum 34.haftam ve çatlak yok ama dediğin gibi genetikse bazı şeyler kaçınılmaz.

4. 16 Mart 2009
  5. sherry456

sherry456 Guest

bebe yağı bende alerji yaptı kullanamadım.çatlak kremi aldım ama onu da beğenmedim hiç nemlendirmiyordu.
    ama vazelini bu konuda tek geçerim.karnını gögüslerini kalçalarını hafif ıslatıp üstüne vazelin sürünce inanılmaz yumuşuyor.ben öyle kullandım karnımda çok az çatlağım var.düzenli kullansaydım belki o da olmazdı.

6. 16 Mart 2009
  7. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Banada doktorum "lierac" kremi önerdi, onu aldım 1 hafta oldu daha. Çatlak henüz yok, başlar mı bilmiyorum. Lierac kullanan varsa yorum yaparlarsa sevinirim.tşkler.

8. 16 Mart 2009
  9. selos79

selos79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende vazelini öneririm

10. 17 Mart 2009
  11. rabisp

rabisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    Çatlaklar için ben de aktara gittim ve bana kakao yağı, badem yağı ve susam yağını karıştırıp verdi. Bunun yanında güzel kokması için kayısı yağı ekledi ben kendim içine biraz da zeytinyağı kattım.

4. aydan itibaren bu karışımı kullanıyorum. Sabah akşam sürüyorum. 30. haftadayım ve şu ana kadar bir çatlak oluşmadı. Umarım bundan sonra da oluşmaz.

12. 17 Mart 2009
  13. glcnsyt

glcnsyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben bebe yagı kullanıyorum ve memnunum aksatmasam bide cok iyi olcak ama uyku daha agır basıyor aksamları unutuyorum.
    susam yağı : tüylenme yapıyor vucutta
    badem yagı : lekelenme yapıyor
    bunları deneyenlerden iyi biliyorum cunku

14. 17 Mart 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merselcim bende lierac kullanıyorum gerçi ben düzenli kullanmıyorum ama yinede sürdüğüm anda bütün gerginliğini aldığını hissediyorum baya güzel yani.birde arkadaşlar kakao yağı çok iyi geliyor diyorlar ama biraz kalın bir yağ tek başına sürünce olmuyor onun için badem yağıyla sürün diyorlar tabi tüylenme riskide çok fazla

16. 17 Mart 2009
  17. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    bEN 27. HAFTAYIM VE BAŞINDAN BERİ Lierac kullanıyorum.şu ana kadar çatlağım yok ama sonrasında ne olur bilmıyorum.ablam 2 doğum yaptı ikisinde de aynı kremı kullandı ve hiç çatlağı yok.umarım benım de olmaz.şimdilik memnunum ama.:teytey:

18. 17 Mart 2009
  19. ozlem_kortun

ozlem_kortun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de lierac kullanıyorum sabahları, akşamları da kakao yağı sürüyorum. 32. haftadayım şimdilik bişey yok ama asıl çatlakların 36. haftadan sonra ve doğumdan sonra göbek inince ortaya çıktığını biliyorum :KK43:(