kizlar cevap yazin

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Mnyk tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Mnyk
  1. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar saclarim kisa katli kesim kivircik ama asiri derecede kabarik ve kötü bi sekilde elektrikleniyo ya disari cikamiyom aslinda arada bir güzel kivircik bi sekil oluyo ama genelde elektrikleniyo ve kabariyo yardim zahmetsiz bi yol söyleyin lütfenturkbayragi:enbuyukkk:

2. 12 Eylül 2009
  3. SceneRush

SceneRush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Maskelerden durulanmayan kremlerden kullanabilirsin yada boşver adam gibi bi köpük al bitsin gitsin. sositososito

4. 18 Kasım 2009
  5. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    biraz uzadi saclarim topluyorum artik turplu suyu bir ay yaptim bide bu arada sarimsakli sampuanida 3 hafta denedim simdi yeniden turplu suya basladim uzadi birazda kurtuldum kabarikliktan toplayinca

6. 18 Kasım 2009
  7. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    turplu su ve sarimsak cok faydali uzatmaya

8. 19 Kasım 2009
  9. ozgish

ozgish KK Delisi Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir başlıkta elektriklenme ve kabarmaya karşı bebe yağını önermişlerdi ben de dün denedim, aylar sonra ilk defa saçıma hiçbir düzleştirme maşa vb işlem uygulamadan salına salına dışarı çıktım diyebilirim gerçekten mucizevi oldu benim için dalgalarım belirginleşti ve gün içinde de hiç kabarmadı. banyodan sonra saçımın nemini alıp başımı öne eğip saçlarımı sarkıttıktan sonra azar azar elime bebe yağı sürüp saçlarımın diplerine çok fazla değdirmeden mıncıkladım diyebilirim sonra kuruttum , tabi 1-2 tatlı kaşığı miktar kullanmışımdır saçlarım omuzlarımdan aşağıda, ve yağlıdır. umarım işinize yarar

Son düzenleme: 23 Kasım 2009
  10. 20 Kasım 2009
  11. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    saol canim ben bi kere denedim bol sürdüm galiba dipleri agirlasti ama bi daha deniycem ama azcik sürcem uclara

12. 23 Kasım 2009
  13. BenRanaGul

BenRanaGul sevgili Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    la roche posayın şampuanını kullanmanı tavsiye ederim bende çok araştırdım ve sonunda buldum çok memnunum