Kızlar Çeyiz İçin Kıyafet Alışverişi Yapan Var mı?

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve sannem16 tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sannem16
  1. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bide diğer çeyizlerin yanında kıyafet alıyorum bol bol.haziranda evleneceğim için bir sürü tişört elbise felan aldım.benden başka böyle şeyler alan varmı acaba:))

2. 14 Ocak 2010
  3. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yani eğer evde giyilecek giyimse bahsettiğin alanlar var

4. 14 Ocak 2010
  5. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm sadece ev için değil dışarda giyilebilecek kıyaftler

6. 14 Ocak 2010
  7. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım o kadar alınacak sey varkı gıyım kusam bı kenarda kaldı kaban ıhtıyacım var bosver dıyorum elını attıgın dunya para zaten olanlarla ıdare edıcez ama tabıkı ceyız ıcın ic gıyım alıyoruz uygun bulunca ama 7lı gelınsetı almadım cunku alanların hepsı pısman alma dıyolar normal gıyıme gelınce nıkah ıcın sıyah saten kısa elbıse ceket almayı dusunuyorum sadece zaten hamıle kalınca hepsıne elveda demek zorunda kalınıyo masrafa gerek yok aldıklarını gule gule gıyın ınsallah...

8. 14 Ocak 2010
  9. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    7li gelin setini erkek tarafı almadımı canım sana

10. 14 Ocak 2010
  11. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    dışarı için şimdiden niye bişey alayım canım evlnince de alınır onlar
    ama evde giymek için al
    paspal gezme adamın yanında

12. 14 Ocak 2010
  13. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sannem16 arkadasım nısanlım alıyo tabıkı benden once evlenen arkadasım vardı o bana kesınlıkle alma onun yerıne tek parca cesıtlı al dedı onu demek ıstedım sozlenırken sadece abıyemı ayakkabımı ve ıc camasırımı aldım nısanlım takım alalım sunu alalım bunu alalım dedı almadım zaten gardrop agzına kadar dolu gıyınmedıgım seylerım var gelırken bır suru hedıye getırıyo ıyıkı aldırıpta masraf etmemısım sadece ıc camasırı alıyorum kıyafet almıyorum ben tokatlıyım bızım buralarda gelın alısverısı agır yapılır magaza secenegımız yok alısverıs bılınıncede 1e 10 dıyorlar bunu bıldıgım ıcın almadım gordugum hosuma gıdenlerı alıyorum sımdı anlatabıldım ınsallah sen neler alıyosun ayrıntılı yaz fıkır olur belkı...

14. 14 Ocak 2010
  15. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım son bir yıldır para biriktirmekten üzerime doğru düzgün bişey alamadım.olanlarda eskidi zaten.ben şimdi yaz için alışveriş yapıyorum.haziranda düğünüm benim.hani yaz döneminde giymek için tişört elbise şort felan alıyorum.çanta aldım bir iki tane.yani nişanlımlar bana kıyafet olarak pek bişey almadı.bir tek nişanda bir takım aldılar bide iç çamaşırı vs felan.gelirkende adetleri değil heraldeki pek giyim getirmiyolar.yani yeni şeylere ihtiyacım var ve alıyorum.merek ettim bu şekilde alan varı diye.çünkü bende birinden duymuştum evlenirken bu şekilde düzülüyormuş merak ettim yani

16. 14 Ocak 2010
  17. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    giyime pek sıra geleceğini sanmıyorum.ama iç çamaşırı tabi alınmalı.7li gelin seti deiğiniz ne kızlar?

18. 14 Ocak 2010
  19. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Düğünüm Mayıs ayında ve arkadaşım dediğin gibi artık üstüme başımada bişeyler almaya başladım. Balayı için bile çamaşırından tut günlük ve gece kıyafeti bile bakmaya başladım.

Hatta tek benmiyim acaba bunları düşünen diye aklıma da gelmedi değil hani kaydirigubbakcemile3