kızlar çift çizgi ve hamileyimmmmmmmmmmmmmm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryahmet tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : deryahmet
  1. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kılzar dün test yaptım.10.günümdü ve çift çizgi çıktı..Bugün tekrar denedim yine çift çizgi. Hastaneyi aradım hemşire prş.yapacağımız testi çrş.aldı yarın kanda bakılacak.... Ama korkuyorum ya değer çok düşük olursa ya kimyasal gebelik olursa diye......Allah isteyen herkeze versin. Ben halen rüyada gibiyim. Ama keseyi ve kalp atışını duymadan rahat edemem.........şimdilik bu kadar yarın kan değerlerimide yazarım pozitif olursa tabi:):):)delikafadulden

2. 26 Ocak 2010
  3. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    canımm çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah.olumlu düşün olumlu olsun olurmu

4. 26 Ocak 2010
  5. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bencede olumlu düşün bende senin gibi önce idrar sonra kan sonra ultrason bin yıl geçti sanki her beta hcg yüreğim kalktı dün ilk defa bebeğime merhaba dedim eşimin gözlerindeki sevinç bana yetti 5 şubat içinde kalp atışı bakılacak heyecanım biraz olsun duruldu sana tavsiyem sakin ol dile kolay biliyorum ama ben çok sıktım kendimi sen yapma rahat ol inş.bebeğin sana sımsıkı tutunur 3 tane transferim vardı biri tutmuş eşim iki değilmi belki ordadır falan yapıyo Allahım bütün isteyen kullarına nasip etsin 8 sene olmuştu evleneli ilk denemem k.i.b

6. 26 Ocak 2010
  7. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah, iyi düşün güzel haberler al opuyorumnanaktan

8. 26 Ocak 2010
  9. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler....rabbim isteyen herkeze bu duyguyu tattırsın...ama ben halen rüyadayım........kızlar idrarde çıktıysa kanda kesin çıkar mı. Ben boş gebelik olru diye korkuyorum. Ben dondurulmuşlarla denedim.4 tane transfer ettiler......Hepside çözülmelerine rağmen iyi kalitedeydi......ınş.kalp atışlarını ve keseyide görmek nasip olur........

10. 26 Ocak 2010
  11. Herada

Herada Balparmağın Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gözün aydın arkadaşım. Sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin Allah inşallah. ıdrarda çıktıysa kan testinde kesin çıkar, güzel şeyler düşün, güzel şeyler olsun. Maşallah diyeyim, Allah seni ve bebeğini/bebeklerini nazarlardan korusun.

12. 26 Ocak 2010
  13. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin...canım darısı sizlerin başına............

14. 26 Ocak 2010
  15. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tebrik ederim.allah sağ salim kucağınıza da almayı nasip etsin.hangi merkezde yaptırdınz yazabilirmisiniz...

16. 26 Ocak 2010
  17. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin inşallah bana umut oldun bende dondurulmuşlarla denemek için tedaviye başladım inşallah benimkide pozitif olur allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip netsin......

18. 26 Ocak 2010
  19. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pozitif çıkmış işte güzelim tadını çıkar bence benimde bugün 10.günümdü idrar testi negatif çıktı, benim gibileri düşün ve aklına kötü şeyler getireceğine pozitifin keyfini çıkar hayırlı olsun