kızlar,cinsel isteğin aşırı artması hamilelik belirtisi olabilir mi?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Aybala42 tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Aybala42
  1. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Diğer belirtilere çok takılmıyorum ama bende son bir kaç gündür bu var.eşimi mıncıklıyorum adam bunalıyor adeta.

2. 14 Aralık 2008
  3. duyqumm

duyqumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende süpheleniyorum bu ay sadece 2 gün adet oldum acaba yerleşme kanamasımı diye şüpheleniyorum birde baş ağrısı ve cinsel istek oluyor hayırdır inşallah :nazar:

4. 14 Aralık 2008
  5. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah allaaah çok ilginç yaa valla hadi hayırlısı kızlarrr.

6. 14 Aralık 2008
  7. Gxuxlxuxm_se

Gxuxlxuxm_se Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar gerçekten çok ilginç ama herşeyi hamileliğe bağlar olduk. yok gazım var yok başım ağrıyor yok acıktım yok efendim karbonatı kabartım sivilcem çıktı canımızı dinler olduk kendim içinde konuşuyorum gerçekten akışına bırakmak lazım bende sizler gibiyim. idrarımın rengini bile inceler oldum. afedersiniz gaz çıkarsak aha hamilelik belirtisi diyoruz. ve gerçekten psikolojimizi bozuyoruz. -tatlicadiarzu-

xDerinMavix bunu beğendi.
  8. 14 Aralık 2008
  9. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar malesef amılelık belırtısı oldugunu dusunmuyorum cunku benım bıldıgım
    hamılelıgın ılk aylarında cınsel ıstek azalırmıs bu da vucut kendını hamılelıge hazırlarmıs

10. 15 Aralık 2008
  11. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

evet gülümsecim bende sana katılıyorum gerçekten artık her halimizi gebelik belirtisi mi diye düşünmeye başladık..olacağı varsada bizim bu takıntımız yüzünden olmuyor bendede her ay var bu merasim bazen kızıyorum kendime ama insanın elinde değil...ahh...senağlama

12. 15 Aralık 2008
  13. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülümse çok doğru sölemiş valla sonuçta böyle yaparak psikolojımizi bozuyoruz olacağı varsada olmuyo herşeyi zamana bırakmak lazımm hepimiz isityoruz ama buna allah karar veriyor hadi hayırlısı ne diyiim.

14. 16 Aralık 2008
  15. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende karameleğe katılıyorum,senin canın istiyor ondan:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
    ilk başlarda hep uyuyorsun zaten eşini görmüyorsun bile,hatta o iş aklına bile gelmiyor vallasengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

16. 16 Aralık 2008
  17. ist.1982

ist.1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 ya sen çok şirinsin valla... aynen sana katılıyorum...bende stres yapmaktan bi türlü hamile kalamıyorum ama artık akışına bıraktım ve senin bu tür sözlerin içimi daha da rahatlattı...gülmeyen yüzümü güldürdün allahda seni güldürsün canımcım :))sırnaşık şey

18. 17 Aralık 2008
  19. Nesheli

Nesheli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ya süpersin gerçekten süper!! Bu kadarmı güzel anlatılır halimiz!! kaydirigubbakcemile3
    Aynen katılıyorum sana.. Akşam yatmadan yemeği fazla kaçır sonra sabah miden bulansın aman Allahım yoksa ben hamilemiyim.. Kendi kendine uyuşuklan hiçbi iş yapma evde sonrada ben çok halsizim uykum geliyo uyuşuklanıyorum acaba hamilemiyim...vs vs..