Kızlar çok acı çekiyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve maviayy tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : maviayy
  1. maviayy

maviayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar düğünüme 2 ay kala nişanlımla ayrıldık.canım çok yanıyo.hiç bir sorunumuz yoktu bizim.annesinin olumsuz davranışlarından çok etkilendim.aileleler arasında hiç bir şey konuşulmamıştı bizde.yani beni isterlerken.her şey gönüllerince olsun demişti sadece babam.sonrasında annesinin bazı şeyleri azaltmaya çalıştığını hissettim ve de üzüldüm.sürekli kendinden bahsetmesi beni korkuttu.aileme bunu söyledim.onlarda konuşma gerği duydular.sonrasında nişanlım bir iki hafta problem yarattı.ben alttan aldım.ben sonra yaptığı haksızlığı içime öyle attım ki arkadaş ortamındaki konuşmalardan etkilenerek konuyu tekrar açtım telefonda.ve telefonda ben çok sinirlendim bitsin üzülüyorum ve üzülmek istemiyorum dedim.ve söylediğim her şey sinir ve stres halinde söylenmişti.aradan bir iki gün geçti ve ben onu aradım.yüzyüze görüşelim dedim.bu sefer o bana görüşmek istemediğini söyledi.telefonda çok ağladım resmen yalvardım yine de gelmedi.bir gün sonra buluştuk ve karşımdaki adam benim tanıdığım kişi değildi sanki.kararını değiştirmeyeceğini söyledi.sevdiğimi söyledim haklıydım ama fevri davrandığımı söyledim özür diledim.yapacak bir şeyim kalmadı.ne dediysem fayda etmedi.yine de olmadı.ve diğer gün bohçalarımızı verdik birbirimize.aradan iki buçuk hafta geçti ve ben çok acı çekiyorum.ona çok kızıyorum .böyle olmamalıydı.bu kadar kolay olmamalıydı.sizce seven bırakır mı?beni sevdiğini sanıyordum.ben yüzde seksen haklı görsem de kendimi haksız olduğum noktada ondan özür diledim ve içimde bağışladım onu.o ise beni bağışlamadı.bitirdi.sizce seven erkek bırakır mı?

2. 25 Mayıs 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bence sizi çok sevseydi bu kadarcık bişeyden bırakmazdı.
    seven insanın aşık olan insanın gözü böyle şeyleri görmez bile...

4. 25 Mayıs 2009
  5. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    seven bırakmazzz
    ailesi daha ağır basıyor demek
    yapabilirmisin bilmiyorum ama
    unut gitsinn sevmeyeni...

6. 25 Mayıs 2009
  7. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence seviyorsan savas onun için..grur murur takma..afeettir kendini çabala..keşke demeeydin öyle laflar..ama su an pişman olmak gec..bu hatayı düzeltmek için elinden geleni yap..herşeyi sonuna kadar...

8. 25 Mayıs 2009
  9. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    birde ailesi neyi azalttı onu anlamadım ben..nişanlının kendinden bahsetmesi de normal..ailene acman biraz hata olmus cunku sen onunlasın artık..sadece sen ve o olmalıydı..sorununu kendin cözmeliydin..ailene keşke açmasaydın..actın bari keşke onunla konusmasalardı...

10. 25 Mayıs 2009
  11. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inceldiği yerden kopmuş onun için

12. 25 Mayıs 2009
  13. ceyda_26

ceyda_26 CİCİMMMM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bazen sevgi yetmiyor demekki
    gerçekten sevse böyle olmazdı sanırım
    üzüldüm senin adına
    hakkında hayırlısı olur inş.

14. 25 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

bence hakkında hayırlı olmuş cnm ..
    neden dersen evlendikten sonra daha çok sorun yaşamana bir sebeb olan annesi varmış sanırım ..
    o yüzden sonradan yanında çocuklarınla ağlıcağına şimdi bi kaç gün ağla unutursun..her şerde bir hayır vardır ..
    allah daha iyilerle karşılaştrsın cnm seni..

16. 25 Mayıs 2009
  17. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde düğünüme 2 ay var ve ufacık bir olayı büyütüp öyle bir hale getirdilerki ailesi benden uzaklaştı nişanlımada bu durum yansıdı oda uzak davranıyor çok zor işler inanılmaz kötüyüm nişanlımı aradım 5 gibi maça gidicem dedi bişi demedim ama bugün bütün gün evde kendimi yedim benneyaptımki

18. 25 Mayıs 2009
  19. maviayy

maviayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ailesi ilgisiz kaldı olaylara.gelinlik bakacam soran yok kına yapacaz kızımın kaftanını giyermisin 35 yıllık tabaklarını vitrininden çıkartıp sizin ihtiyacınız olur kullanırsınız.bana nasıl olsa yenisi gelir türünden laflar.durumları yok değil.hem uzaktan izliyo hem de rahatsız oluyo annesi ve sıcak değil..bunu hissediyorum dolayısıyla ailemin konuşması gerek oldu.ilerde sorun yaşamak istemiyordum.ama öyle aleni değil.sohbet şeklinde.ailem içinize sinmeyen bir durum var mı diye dönüp dönüp sordu.onlar gayet memnun yok dediler.kısaca arkamda olduklarını hissettirdiler.bu problem oldu.neyse o güne gelelim bana şunu söyledi ailemin onuru sevgimden önce gelir dedi.şok oldum.çünkü onursuz bir durum olmadı.cümleleri değişti.sanki o o değil annesinin sözleri babasının sözleri vardı. bir de şunu söyledi babası 4 ay nişanlı kalmış nişanlsının bir sözi yüzünden ayrılmış bana bunu da söyledi.anlıcanız doldurulmuştu.ben alttan aldım birbirimizin ailesini tam tanımıyoruz yanlış şeyler düşünmüş olabiliriz.tanımaya fırsat bırakalım dedim.bu konuda ikimizde hatalı davranmış olabilirim dedim.ne dediysem diyim o değildi.benim tanıdığım adam değildi.karaını almış ve güçlü duruyordu.sanıyorum bu karar ailesiyle beraber almıştı.dolayısıyla bundan dönebilecek karaktere de sahip değildi.beni tanıyan oydu.çok iyi biliyor beni ama anlatamadım.ne dediysem vicdanımımı eziyorsun dedi.ve böyle bitti işte arkadaşlar.bu kadar kolay.tabiikşi de çok acı çekiyorum evlilik hazırlığıiçindeyken geldiğimiz nokta bu oldu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.