Kızlar çok ACİL yardım zor durumdayım =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ececimx tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ececimx
  1. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    facebook adresim çalındı msnimle birlikte kimin çaldıgını bilmiyorum ve sürekli benim facebook tan başka birilerine arkadaşlık istegi gönderiyor ve tanımadğım kişiler ekleniyor resimlerim var korkuyorum başıma bi iş gelir diye 20 kişi şikayet edince kapanır dediler bir türlü kapanmadı napıcağımı şaşrmış haldeyim her yolu denedim olmuyo kapatılmyor bir türlü msnimide geri alamıyorum gizli yanıtımda degiştirilmiş lütfen bana bi fikir verin neler yapabilirim :a015:

2. 23 Nisan 2010
  3. bonbo

bonbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ingilizce biliyorsan facebook'a mesaj at. benim facebook'um yok ama sanırım anasayfadan yardım merkezinden olabilir. ingilizce bilen bi arkadaşına rica et. durumu anlatsın. ben şu şu kişiyim, hesabım çalınmıştır. hesabımın kapatılmasını istiyorum diye mesaj at. msn ile ilgili olarak da ancak sen de bu işlerden anlayan birini bulursan çözüme ulaşırsın. çalan adamın elinden senin hesabı çalacak. anca öyle olur. ama facebook'ta kanıtlayabilirsen kendin olduğunu hesap kapatılır. istersen yazdığın yazıya bi fotoğrafını da ekleyebilirsin. onlar kontrol ederler. senin asıl kişi olduğunu.

hatta bi arkadaşım ingilizce olarak "hesabım çalındı. ben şu kişiyim." yazılı bi kağıdı elinde tutup öyle fotosunu çekip eklemişti yazdığı yazıya. kapatılmıştı hesabı. burda mantık senin hesabın asıl sahibi olduğunu kanıtlamak.

4. 23 Nisan 2010
  5. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    msn adresine giriş yaparken şifremi unuttum a gir... alternatif mailine şifre yenileme linki gönderir. ordan msn şifreni değiştir.

sonra facebookta şifremi unuttum de. msn adresin face te kullandığınsa oraya yeni şifre linki gelir, sende geri alırsın faceini...

arkadaşımın başına geldi daha yeni. o şekilde geri aldık.

6. 23 Nisan 2010
  7. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    ben msn açarken alternatif mail yazmamıştım o yüzden alamıorum offfffff benneyaptımki

8. 23 Nisan 2010
  9. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    dedigini de yaptık arkadaşım ama olmuyor ya facebookla ilgilenen kimse yok sanki okadar şikayet ettik hala bi gelişme yok

10. 23 Nisan 2010
  11. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    msni alsan face i de alırsın zaten cnm da bence şey yap bak...bi face aç şimdi o çalan kişiyi ekle...ve online oldugunda konuş bakalım bi yerden falso verir muhakkak...tanımayan biri uğraşmaz o kadar

muhakkak tanıyan biridirr

msni de ekle başka bi msne kabul eder zaten kesin

12. 23 Nisan 2010
  13. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    gizli yanıtını öğrendiğine göre bilgisayarına girerek sifrelerini öğrenmiş olabilir canım.
    sen pc yi açıp msn ve facebook'unu açarken oda sifrelerini almıştır.daha sonra msn açılmadığında gizli yanıtından sifreni değiştirmeye kalktıysan o esnada da gizli yanıtını öğrenmiştir.
    bence en başta pc ne format attır.
    çok iyi tanımadığın insanlarla muhabbet ettin mi peki?
    şarkı,video,e-posta alışverışınde bulunurken yapıyorlar bunu.
    facebook'unu ve msn'ini ekleyip o kişinin konuşmasından belki kim olduğunu tahmin edebilirsin.mesela,eski bir arkadaşınmış gibi ekle güzel bir resim koy ilkokulldan arkadaşınmışsın gibi konuş.haberin yokmuş gibi.büyük ihtimalle erkektir el koyan.muhabbet edecektir...

14. 23 Nisan 2010
  15. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    tabi bu ekleyip konuşma işini formattan sonra ya da başka bir pc den yap. yoksa yine senin olduğunu anlar...

16. 24 Nisan 2010
  17. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    ya canım zaten msnimi açmıyorlar ki sadece işleri facede şikayet üzerine şikayet yolladım kapansın diye yok olmuyor kafayı yedirtcekler bana:gitme:

18. 24 Nisan 2010
  19. BSariPapatya

BSariPapatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ececim benimde msn adresim çalinmisti yillar önce orda yardim bölümümü ne vardim mesaj gönderdim böyle böyle dedim bir kaç gün sonra bana tekrar mesaj geldi ismimi sifremi ne zamandan beri msn adresim oldugunu falan yazmami istendi yazdim gönderdim sonra sorun hal oldu suan bile ayni msni kullaniyorum :)