kızLar çok acil yardımınıza ihtiyacım var buraya bakın lütfen..!!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve esqiii tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : esqiii
  1. esqiii

esqiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnm sivilce problemim öle büyük fln değil ergenlik dedikleri bi zaman sonra geçen türden ama biri geçio biri başlıo bn sebamedin yüz temizleyici likitini almıştım hatta doktorda önermişti bna kullanmaya başlayalı 1 hafta olucak ve şöyle bi durum var sivilceler beyaz uç vermeye başladı sizce bu deri altında oluşan bezelerin deri üstüne çıkması fnmı hani temizlendiği için ????
    bu konuda bilgisi olan bna biş isöleyebilirmi???:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 9 Nisan 2009
  3. hatce20

hatce20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu ürünün yerine tendirtiyot kullan faydasını görürsünnnnnnnnnn birde oksijenli suda olur dene biiiiiii
    hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

4. 9 Nisan 2009
  5. esqiii

esqiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tentirdiyotmu ne alaka yha :S:S bu sorumun yanıtı olabilirmi cnm yha snde yapma gözünü sevim

6. 9 Nisan 2009
  7. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    daha guzel işte içindeki iltihabı dısarı atıyo cnm sakın onları koparma iz olur kendılıgnde n geçer onlar sıkma sakın o beyaz seyler gectıgı zaman sivilce yavas yavas kuculmeye baslıcak ve yok olcak

8. 9 Nisan 2009
  9. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yüze tentirdiyot ve oksijenli su sürülmezki.. cok şaşırdım.. tanıdıgım doktorlar hiç böyle bişey önermedi...-tatlicadiarzu-

Son düzenleme: 9 Nisan 2009
  10. 9 Nisan 2009
  11. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sıvılcelerı en guzel soğan suyu geçırıyor hem de ız falan da bırakamıyor ardında.

12. 9 Nisan 2009
  13. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en guzel kukurtlu sabunla yıkayacaksın, bepanthean (yazılışını sallamış olabılırm anla işte :nazar: ) ile nemlendıreceksın fazla sıvılcen yoksa ıyı gelır.ben öyle geçırdım sıvılce dönemımı

14. 10 Nisan 2009
  15. esqiii

esqiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tmm bn o tür ilaçlar kulladnm ama şöle bi durum var kullanıorum kullanırken hemen geçirio ama ilaç bittikten sonra 1 hafta olmadan yine başlıo işte bnde bu yüz temizleme jeline başladm uç vermeye başladı işte iyi bişemi bu

16. 10 Nisan 2009
  17. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    demekki tedavi yöntemi işe yaramıyor. kullandıgın tedavi yöntemi degiştirilmeli.. tek bir hekim kontrolünde gerekirse 1 sene 2 sene baska tedavilere baslamalısın.. ben 3. sekil tedavideyim. diger ikisi sadece kullandıgım dönemlerde gecirdi sonra bırakınca tekrar devam etti.. ihmal etme uzun soluklu yeni bir tedaviye basla derim cunku teizleme jeli sadece var olan sivilceyle göünen tarafıyla ilgilenir.. senin vücudundaki sivilceye neden olan yagın kurutulması lazım.. ayrıca sivilcelerinin bas vermesi iyi cunku içere kalıp agrılı bir hal almıyor ve içten dısa cıkarak bir nevi kendini atıyor... ma sadece jelle kurtulabilecegini sanmıyorum gecici bir heves olur yani..