Kızlar çok kararsızım ne olur yardım edin...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve cottonheart tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : cottonheart
  1. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar salon takımımı çok beğeniyorum ama biraz daha değişiklik yapmak istiyorum koltuklarım koyu kahve deri kaplı oturma minderleri beyaz sırt minderleri beyaz, bej, kahve ve minderleri komple çıkıp yıkanabiliyor yani her türlü kumaşı alıp diktirip geçirebilirim ama yemek takımım işi bozuyor oda koyu kahve ama kenerlarında krem şeritler var sizce bu şeritleri nasıl kapatabilirim bir ara koltuklarımın minderlerini komple siyah beyaz yapmak istedim ama yemek takımımdaki yanlardaki krem renkler hiç uymuyor sizce koltuklarımı altın kahve tonlarında mindereler diktirsem bu şeritler çok basitmi kalır nasıl kapatabilirim ben salonum böyle ışıl ışıl olsun isityorum bu çok spor duruyor ne olur yardım edin fikirlerinize ihtiyacım var

Ekli Dosyalar:

2. 25 Mayıs 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ebnce böle gayet güzel cnmm ikili koltuktaki o kahve yastıgıda bens enin yerinde olsam beyaz yapardım komple beyaz olurdu:)onun haricinde bence gayt güzle hiç deiştirme derim:)hem o yemek odasına her renk koltuk uyar illa koltukun rengini deiştirmek istersen sitedigin renk yapabilirsin uyumlu olur herşekilde:)

4. 25 Mayıs 2010
  5. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    neme katılıyorum.. degişiklık istiyorsan cnm perdende degişiklik yapabilirsin renk uymunu gozeterek..
    odaya mumlar alabilirsin.. degişik dekorasyon fikirleri üretebilirsin.. mobilyalar gayet güzel

6. 26 Mayıs 2010
  7. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun kızlar mobilyalarım bencede çok güzelde biraz daha ışıltı istiyorum perdemde beyaz kendi evime çıkınca inşallah böyle bej ışıltılı bir perde yaptırıcam bir ara mobilyamdaki bu krem şeritlerin üzerine sıra taş yapıştırmayı bile düşündüm koltukların kılıflarınıda parlak bir bejle değiştiricektim sitede bir arkadaşta gördüm çok hoşuma gitmişti aslında benim canımı sıkan yandaki şeritler cilalı olduğu içinde boyanmıyor yeniden zımpara yapılması lazımmış siyah olsa yanlar canımı sıkmıcak sizce sıra taş alıp yapıştırırsam olurmu böyle yapan varmı acaba

8. 26 Mayıs 2010
  9. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    valla gayet güzelmiş canım hiç gerek yok gibi gözüküyor.

10. 27 Mayıs 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    taş yapıştırabilirsin cnm gayette şıkır şıkır olur:)

12. 27 Mayıs 2010
  13. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun kızlar diğer evimizde salonum tam dikdörtgendi mobilyam çok güzel duruyordu buraya yeni taşındık herhalde odanın şekilsizliğinden dolayı mobilyam gözüme batıyor yanlardı iki balkon var ve salondan çalınmış şekli çok kötü bir oda bizde kirada olduğumuz için mecburen taşındık eşimin işine yakın diye inşallah kendi evimizde daha güzel durur ve böyle şeyler yapmak zorunda kalmam

14. 27 Mayıs 2010
  15. nesne

nesne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    88
    bence koltukları değiştirmene gerek yok gayet şıklar.üstündeki yastıklara ışıltılı kılıf bulabilirsen zaten havası değişecektir koltuğun.ben olsam illa birşey değştireceksem halıyı değiştirirdim.birde vitrinin içindeki dantelleri kaldırıp birkaç parça dekoratif eşya koyardım.

16. 28 Mayıs 2010
  17. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar birinde altın renkli shaggy halı görmüştüm hangi markalarda var biliyormusunuz çok şık duruyor birde puma desenli kumaş aldım yastık diktiriyorum aralarınada değişik renkte yastıklar alıcam bakalım nasıl durucak gelince yine yazarım

18. 28 Mayıs 2010
  19. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim evin gayet hosmus benim istedigim tarzda assagi yukari bende krem rengini cok seviyorum yemek takiminda ama koltuk konusunda kararsizim kremmi yoksa kahve deri alsammi diye