kızlar çok kilo aldım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan 6 aylık hamileyim 15 kilo aldım ve 90 kiloyum inanamıyorum kendime daha 3 ayım var napıcam ben nasıl kilo almamı engelleyeceğim o kadar dikkat etmeme rağmen kilom hızla artıyor doğumdada çok zorlanmaktan korkuyorum

2. 14 Mayıs 2009
  3. paradises

paradises Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    naptın tatlım yaww:))... doktorunun müdahale etmesi lazım bence....

4. 14 Mayıs 2009
  5. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim ne kadar kafana takarsan almim dersen o kadar kilo alirsin az rahat davran yediklerine bi bak abur cubur yeme bol su ic hem doktoruna danismadinmi bisey demedimi bende tam tersi 25 gunum kaldi doguma 9 kilo almisim endiseliyim ki cocuk kilo aldimi almadimi diye...yoksa basda bende cok korkuyodum kiloluyum kilo almak istemiyorum diye...bi doktoruna danis allah saglikli dogumlar nasib etsin insallah tamamini erdirsin...

6. 14 Mayıs 2009
  7. gonulll

gonulll Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    48
    canım ya cok almıssın.ekmek makarna pılav tatlı yasak degılmı.bana sımdıden yasakladı doktorum.daha 5 haftalık olmama ragmen kılom da 55 yanı.doktorum bırsey demıyormu?

8. 14 Mayıs 2009
  9. xzeynpx

xzeynpx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok hızlı kilo alanlardanım 31 haftalık hamileyim 15 kilo almışım 69 ile başladım şuanda 84 kiloyum
    ekmek yemiyorum, şerbetli tatlı yemiyorum hafta 1 çikolata yiyorum sürekli yürüyorum ama yinede kilo alıyorum sanırım birz bünye ile alakalı bide sigarayı bırakınca ister istemez kilo alınıyor

10. 14 Mayıs 2009
  11. kardelencicegi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abur cuburu bıraktım yediklerime dikkat ediyorum sadece çalıştığım için öğlenleri yiyecek bulmak zor oluyor bazen öğlenleri kaçırıyor olabilirim onun haricinde ekmek günde 2-3 dilimi geçmiyor makarna pilav yemiyorum hamile kalmadan önce daha çok yerdim bu kadar kilo almazdım kullandığım kan ilacından olabilirmi acaba diye düşünüyorum gyna ferro sanol ve elevit kullanıyorum doktora gyna ferro sanol kilo aldırırmı dedim güldü ve boşver sen onu dedi heralde ondanda kaynaklanıyor sizler kan ilacı kullanıyormusunuz

12. 14 Mayıs 2009
  13. kardelencicegi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xzeynpx cim sana doktorun bişey diyormu bu kilo alışından dolayı ben şekerime filanda baktırdım herşey normal çıktı

14. 14 Mayıs 2009
  15. fb_qirL

fb_qirL Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    canım artık olan olmus sımdı bırazdaha dıkkatlı beslenırsın bırcok kılolu bayan var dogum yapıp saglıklı bebegını kucagına alan kıloyu kafaya takıp yemen gereken yıyeceklerden de vazgecme eşimin ablası da cok kılolu ona ragmen normal dogum yapmıs sımdı 2.ye hamıle normal dogum dusunuyor sıkıntı etme bebegın hısseder :) inş cumlemızın kolay dogum olur ve saglıklı bebeklerımız olur :)

16. 14 Mayıs 2009
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bnm bi ablam 31 kilo diğeri 30 kilo kilo aldı
    çokta güzel kilolarını verdiler 6 ay içinde doğumdan snra
    korkmaa bişey olmaz:)

18. 14 Mayıs 2009
  19. xzeynpx

xzeynpx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani daha yavaş gitmelisin bütün hamileliğin boyunca alman gereken kiloların hepsini almışşın dedi elevit ve gyna ferro sanol kullanıyordum eleviti kullanma iştahını açıyor dedi kan şekerim çok düşük çıktı şeker yüklemesinden önce 60 şeker yüklemesi yapıldığını halde sonucu 77 çıktı tabi kan şekerim düşük çıkmasınında etkisi var