Kızlar çok korkuyorum fare mi yoksa?..

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve ocaliptus tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ocaliptus
  1. ocaliptus

ocaliptus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIzlar iki gundur yatak odamda siyah kuru cörek otu gibi seyler buluodumm.Artik cok korkmaya basladim ya,evimde faremi var yoksa.Bebegim daha 3 aylik.Baska ne olabilir diye dusunuyorum ama baska biseyde olamazki..nerden cikti bu yaa

2. 21 Kasım 2008
  3. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evinizde muhtamelen peteklerin altındaki böceklerdir benimde aynıydı baktığında fare dışkısı gibi duruyor bu böcek tabletleri var onlardan koydum geçti bi deneyin isterseniz

4. 21 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

evet böcek tableti deneyin yararlı olacaktır...kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Kasım 2008
  6. 21 Kasım 2008
  7. EU1

EU1 Guest

böcektır o mınık mınık sıyah ıyyyyyyyyyyyy
    mıkrobu bıle yeter o beebege zarar vermeye
    ılaclatın ıyıce tabletı de seker sanıp yıyıp beslenıp guclenıorlarmıs ılaclatın ya da cıkın o evden kolaysa. kolay kolay temızlenmez cunku bocek de karınca da guve de ...

8. 21 Kasım 2008
  9. ocaliptus

ocaliptus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok arkadaslar böcek degil böcege hic benzetemiyorum.resmen pislik gibi.böcek daha farkli olmaz mi sonucta..

10. 21 Kasım 2008
  11. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fare pisligi cörek otuna benziyor evet. takip edin bence seslere filan belirli yerlere ceviz veya peynir koyup anlayabilirsiniz eger yok olurlarsa fare var demektir.. veya fare kapani alip ayni sekilde ceviz vaya peynir koyabilirsiniz kolay gelsin:)

12. 21 Kasım 2008
  13. hiç riske girmeyin omu bumu diye vakit kaybetmeden hemen bi ilaçlama şirketini arayın 1 gün evinizde kalmayın ilaçlansın. böcek yada fare ne varsa yok olsun. internetten ilaçlama firmalarına ulaşabilirsiniz. geçmiş olsun canım ..

14. 21 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

boceklerın pıslıklerı degıl ama tohumları sıyah oluyor bocek tohumu onlar sonra bocek oluyor gıtgıde cogalıyorlar işte boyle.
    koy bkalım yemlerı cıkacak mı ortaya kapan da koy bolca

16. 21 Kasım 2008
  17. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Giriş veya bahçe katında oturuyorsan evine fare girmiş canım. Gerçi nadiren üst katlarda da olabiliyor.
    Genelde banyolardaki havalandıma boşluğundan gelirler. Bu sebeple banyo camını hiç açamam.
    Tatlım yıllar önce başıma geldiği zaman uyguladığım yöntem rahat etmemi sağlamıştı.
    Eczanelerde satılan fare avlayan yapışkanlardan alıp, cam parçaları üzerinde evin birkaç kuytusuna
    koyarak çok kısa zamanda yakalarsınız. Kolay gelsin.

18. 21 Kasım 2008
  19. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    fare olabilir ama benim basıma bu siz ne diyorsunuz bilmiyorum ama halk arasında kara fatma denilen bir böcekmiş nemli ortamlarda yasarmış bu böcek yuvalamıs cok uğraşmama rağmen taplet ler sinek ilaçları bitiremedim sonunda ilaç firmasına ilaçlattım cok şükür su an artık yok insallah da olmaz