Kızlar, çok kötüyüm ne olursunuz bana yardımcı olun :(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dejav tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dejav
  1. dejav

dejav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar şu an çok ama çok sinirli ve aynı zamandada çok üzgünüm. erkek arkadaşımında benimde facebook hesabımız var ve ikimizde birbirimizin hesabında ekliyiz arkadaşız yani..bugün erkek arkadaşımla konuştuktan 1-2 saat sonra eve geldim.facebookumu açtığımda erkek arkadaşımın yeni bir albüm açtığını ve bu albümde arkadaşlarıyla haftasonu gittikleri bir cafede çekildiği fotoğrafları eklediğini gördüm. toplam 4 fotoğraf eklemiş profiline ve bunlardan üçünde topluca çekilen fotolar var. yalnız fotolardan birisinde çok güzel bir kızla tek başına çekildiği bir foto var. aynı ortamda çekilmişler fotoları ama bu kızı hiç görmedim ben..ve inanamıyorum nasıl böyle bir fotoyu eklediğine çünkü samimide gözüküyorlar. kızı taglememiş adınıda yazmamış yani kim olduğunuda bilmiyorum. üzüldüğüm şey benimle bile fotosu yoktur onun facebookta hep tek çekildiği fotolarını koyar bu kızla neden tek çekildiği bir foto koyuyor? şu an çok sinirli olduğum için arayıpta sormadım erkek arkadaşımı kız kim ve neden birlikte foto çektiriyorlar diye.ayrıca altına bikaç kişinin yorum falan yazmasını bekliyorum ne olduğunu anlamak için..şimdi bugün cumartesi günü buluşucağımıza dair söz vermiştim erkek arkadaşıma. sizce bugün yada yarın telefon açıpmı sorim bu kızın kim olduğunu ve neden bu resmi eklediğini yoksa cumartesi günü buluştuğumuzda yüzyüze çok ciddi bir biçimde cevaplar isteyerekmi sorayım. yani telefonda henüz hiç görmemiş facebooka bakmamış gibi davranıp yüzyüze görüştüğümüzdemi sorguya çekim yoksa telefonla arayıpmı sorayım?albüme toplam 4 resim koymuş.ilk 3 resimde 2 erkek arkadaşı ve erkek arkadaşlarının birisinin kız kardeşinin olduğu bir resim var. son resim ise erkek arkadaşımla o kızın çekildiği resim ve inanın çok samimi gözüküyorlar kızlar ağlamak üzereyim yani ama tutuyorum kendimi yanlış bi karar vermemek adına.sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana çok kötü hissediyorum kendimi:1no2:senağlama

Son düzenleme: 15 Nisan 2009
  2. 15 Nisan 2009
  3. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bence dinlemeden kendini üzüp harabetme.bi açıklaması vardır illaki.zaten senin görmeni istemediği birşeyi tutupta koymaz hesabına.benm tavsiyem hemen acıp sormandan yana çünkü biliyrmki hafta sonuna kadar için içini yiyicek.konuş rahatla.ama ona güvenmiyomuş gibi davranma.sadece sor sonra yanıta göre tepkini koyarsın....

4. 15 Nisan 2009
  5. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    konuş bence görüşme gününü öne al ve yüzyüze sor daha ii olur tyüz mimikleinden anlarsın hiç deilseşakkıdı

6. 15 Nisan 2009
  7. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Seninde göreceğini bile bile böyle birşey yapmaz herhalde...
    Eski bir tanıdık, akraba falan olabilir...

8. 15 Nisan 2009
  9. PRiNCeSS_1905

PRiNCeSS_1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence bu tür konuları yüz yüze konuşmalısın ama bence hiçbir erkek bu kadar dikkatsiz olamaz.. Bence yüreğini ferah tut aralarında birşey yoktur sandığın gibi emin olabilirsin.

10. 15 Nisan 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

eee senden cekınmıyor bakSana :) demekkı onemlı bişey değiLL

12. 16 Nisan 2009
  13. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki kuzeni felandır...şimdi için içini yiyordur tahmin edebiliyorum ama bence yüz yüzü beklemediği anda sor yüz ifadesinden anlarsın yalan söylese bile...ama senin göreceğini bile bile koymuş demek kiiii korkulacak bişi yok:teselli:

14. 17 Nisan 2009
  15. dejav

dejav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım yok akrabası olma imkanı çok çok düşük hatta eminim olmadığından çünkü ben onun yakın akrabalarının hepsini tanıyorum.. merak ediyorum bir erkek neden bir kızla tek resim çektirip koyar anlamıyorum..kızda güzel yani o fotoyu facebookta görenler onun kız arkadaşı olduğunu sanabilirler sonuçta:-(((

16. 17 Nisan 2009
  17. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç bi gelişme yok mu?ne yaptın konuştun mu konuşmadın mı?birşey öğrenirsen paylaş bizimle

18. 17 Nisan 2009
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    valla bu durumda ben de kudururdum.ama sakin olmaya çalış çünkü erkekler zeytin yağı gibi üste çıkmaya bayılırlar.ona bu fırsatı verme.sanki sıradan birşeymiş gibi konuyu birşekilde oraya getir direk pat diye de sorma.ama şayet akraba falan değilse ben kabullenmezdim başbaşa samimi foto olayını.bu ilişkiyi gözden geçirirdim.eğer amimi olmasını gerektirecek akraba gibi biri değilse ciddi bir konu.