Kızlar çok kötüyüm yardım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yasemin29 tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yasemin29
  1. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelıkle sunu söylıyım daha ewlı degılım sadece sözluyum kesınlıkle tarafsız olarak anlatıcagım olaya tarafsız yorumlarınızı beklıyorum;

dün aksam küçük görumce aradı bız senı ıstemıyoruz oguz harıc aıleden kımse senı ıstemıyor sen ahlaksız bır kızsın agza gelmıycek hakaretler burda yazamıycagım adı kelımeler kullandı bana bende bır sustum ıkı sustum karsılık verdım en sonunda dengesızsın dedım polis ablası var bı tane oda gelmıs tatıle yanlarına aldı telefonu sen nasıl benım kardesıme dengesız dersın falan dedım onun soyledıklerının yanında benım dengesız demem devede pire kalır sonra ablası basladı yok sen o..... falan neye ugradıgımı sasırdım şok gecırdım sankı bunlar benı onceden berı ıstemıyolardı bılıyorum ama bu kadar gerızekalı olduklarınıda bılmıyodum işte bız kardesımıze baska bırnı bulduk falan offf kızlar napıcagımı sasırdım bu iş olmıycak ewlenmıyceksınız falan senağlama

2. 5 Ağustos 2010
  3. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    kardeşleri bu kadar hakaret ederken sözlün ne yapıyordu armut mu topluyordu :eek:klava:
    az bile söylemişsin ağzı alınmayacak hakaret edip tehdit edecekler suskun mu kalacaktın:eek:klava: bunlar şimdi bunları yapıyorsa ilerde neler yaparlar uzak dur bu çirkef insanlardan

4. 5 Ağustos 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Olmasın böyle iş zaten!!!
    Size hakaretler eden kardeşin abisiyle evliliğiniz ne kadar sağlıklı olur sizce?
    Çok şükür yolun başında farketmişsiniz..
    Bir de neden durup durup size bu kadar laf saydılar onu anlamadım...
    Ahlaksız çok ağır bir kelime,"neyimi gördünüz" diyemediniz mi?

6. 5 Ağustos 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Aaaaaaaaaaaa o.... da mı dediler?
    Allahım Allahım!!!akannehir

8. 5 Ağustos 2010
  9. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    günaydın canım görümcelerin niçin böyle yaptı anlamış değilim.Ne olursan olsun ne kadar kötü olursan ol bir insana hakaret edilmez.Onlar böylelikle seviyelerini belli etmiş oldular.Peki sen seni niçin istemediklerini biliyormusun.peki sözlünle bu konuyu konuştun mu . Ona anlat onun tepkisi ne olacak bak. Senin yanında mı olacak onalrın yanında mı. Evet üzücü bir olay ama sen onlarla evlenmiyceksin sözlünle evleneceksin.Öncelikle bu hareketlerin altında yatan nedeni öğren.Belki farkında olmadan yaptığın bir hata olabilir.hatasız kul yoktur.eğer böyle devam ederlerse siz evlensenizde rahat durmaz bunlar.Alalh herkesi kötü insanlardan korusun.

10. 5 Ağustos 2010
  11. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    onun yanında dıyolar zaten susun falan dıyor ama dınlemıyolar benımde kızdıgım nokta cak agzına ıkı tane sustur adam ustune ustun demesın mı bana sende onlara soyluyosun kavga yapmaya yer arıyosun onlar kendını tatmın edıyolar sen benım lafıma bak falan bıraz once faceye baktım beraber resmımız vardı kaldırılmıs söz resımlerım harıc tum resımlerımı sılmısler ya da sözlum olcak ınsan sıldı bılmıyorum kızlar dengelerı bozuk benle ne alıp veremedıklerı var anlamadım daha kaynanam ıl kez ewımıze geldı oturmaya telefonda ablası annesıne nasıl bızden guzel mı gelın dıye soruyolarmıs ayrıca bastan berı sen memur degılsın ben kardesıme memur bulucam ayrılın falan fılan dıyodu offf bılmıyorum dertlerı ne benle bu kadar lafı yutabılır mıyım hele onu hıc bılmıyorum

12. 5 Ağustos 2010
  13. ESLEMKEREM

ESLEMKEREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yutma bence bu kadar lafı.Bugün yutarsın ama ilerde çok zor gelir yaşadıkların güzelim. Onun geç olmadan ayrıl bu şahıstan ileride dul kalmaktan iyidir sonun hayırlı değil bence.

14. 5 Ağustos 2010
  15. paristebirgece

paristebirgece küçücüğüm,herşeyim....... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    198
    sözlünle konuştunmu bu konuyu o ne diyor ?

16. 5 Ağustos 2010
  17. newjersey

newjersey 2. meleğim hayırla gel.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Şaka gibi:kızgın:Bu konuda tek muhatabın sözlün bence,
    al karşına konuş bu şekilde neden seni suçladılarını ve
    kendisinin neden müdehale etmediğini.Sen onun eşi helali
    olacaksın Allah izin verirse nasıl konuşturur bu şekilde
    anlamadım.Onlar neden böyle yaptı canım daha önce
    başka biriyle mi gördüler yada onlar çok mutaasıp sen
    daha mı açıksın onlara göre.Elbette hiçbirşey bunları
    sana söylemelerini haklı göstermez ama birşey vardır
    mutlaka

18. 5 Ağustos 2010
  19. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dedıgım gıbı kardesıne dengesız dıyor sorunları var dıyor ablasıyla arası zaten kötüydü konusmuyolardı cok işleri düşmedıkce kardesıylede zira öyle bılmıyorum