kizlar cok moralim bozuk idrar testiyle gebelik testi yapanlar akin lutfen!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve mehay tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kizlar bu ay 6. silamami yaptirmistim ve 6 mayista kan testi yapilacakti gebelik varmi diye ...ve daha 4 gun olmasina ragmen dayanamayip idrar testi yaptim negatif...sizlerden sanirim 4-5 gun kala idrar testi yapip pozitif sonuc alanlar vardi...bana sonuclarinizi yazarmisiniz...kac gun kala yaptiniz ve sonuc neydi????senağlamasenağlama

2. 2 Mayıs 2008
  3. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

mehayım çıkmayadabilir canım ya. öyle düşünme mesela erkekse daha geç çıkıyor çıksa da silik oluyor diye biliyorum.

belirtin falan varmı canımcım.

ben mesela 2 gün kala yapmıştım dış gebelikte.. çoooook çooook silikti böyle ışığa bakınca ancak görünüyordu.

4. 2 Mayıs 2008
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim kasiklarim agriyor bir haftadir goguslerimde tabi...ama bu bazen adet belirtiside olabiliyor cok uzgunum canim anlatamam....yikildim!!!!

6. 2 Mayıs 2008
  7. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

ayy canım benim hatırlarsan bzim olaylar aynı zamana gelmişti. canım allahtan hayırlısı ne diyelim.

ama sen o teste pek güvenme derim.

bak geçen ay bende de 4 test yaptık silikti korktum yine dış gebelik olacak diye sonra gittim kan testine bişey yokmuş çok şükür.

idrar testleri pek de güvenilir değil bence.

8. 2 Mayıs 2008
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    dun atesimi olcmustum 36.4 sanirim gebelik yok :KK43:((((((( dayanamiyorum artik ruhum aciyor!!!!!!!

10. 2 Mayıs 2008
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım lütfen öyle düşünme bak. sen daha önce gebe kaldın demekki kalabiliyosun.

canım nolursun öyle yapma. ateş de çok önemli değil. üşütmüş olabilirsin. yanlış olabilir.

12. 2 Mayıs 2008
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    evet canim bizim olylar ayni zamana gelmisti ve ben kendime uzulurken senin yazdiklarini okuyunca kendimi birakip senin icin uzulmeye ve dua etmeye baslamistim...dedigin gibi Allahtan hayirlisini isteyelim cznim insallah birdahaki daha saglikli bebisler olur....a.s.

14. 2 Mayıs 2008
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim ben asilamayla gebe kalmistim kendiliginden olmmisti malesef 3. asilamamdi ve bu aykide 6. asilamaydi :KK43:((((((

16. 2 Mayıs 2008
  17. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım öyle düşünme olsun aşılama da olsa tutmuş bi şekilde yine olur.

bak şimdi de benim aynı oldu. konu açmıştım valla kendimi bıraktım senin için üzüldüm şimdi. ama nolur kötü düşünme emi. daha bişey belli değil canım ya.

son günde ısısı yükseleni de duydum ben. belli olmaz orası.

18. 2 Mayıs 2008
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim bu isi olayi dogrumu suphe ediyorum birazda mesele benim onceki gebeligimde 8.5 haftalik hamileyken isim 36.7 civarlarindaydi hic 37 olmadi!!!