Kızlar cok mutluyum allahıma sükürler olsun

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aylinhanim tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aylinhanim
  1. aylinhanim

aylinhanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR MERHABA,
    ben 2,5 yillik evliyim son bir senedir bebek bekledik fakat olmadi. esim varikoseldi gecen sene aralik ayinda ameliyat oldu. gecen ay esim sperm testi yaptirdi fakat ameliyattn sonra hic bir gelisme olmamis. doktora gittik doktor bize asilama ile hic ugrasmayin size tüp bebek oneriyorum dedi. o an esimle cok üzülmüstük dünyamiz yikildi. ne yapacagimizi sasirmistik. hemen merkezlerini arastirmaya basladik. daha sonra tüp bebek merkezine gidip ön görüsme yaptik. doktorum eser bey hemen tedaviye baslayalim dedi. günümü bekledik ve 17 kasimda tedaviye basladik. ilk etapta vücudum az gelisme sagliyordu her gün kan testi yaptiriyorduk. hatta son zaman Eser Bey yarinda hormon seviyen istedigim düzeye gelmezse tedaviye ara verecegiz demisti. cok üzüldüm ve bir gün boyunca sürekli Allahima dua ettim. Allahim dualarimi kabul etti ve ertesi gün degerlerim iki katina cikti. 1 aralikta yumurtalarim toplandi 3 yumurtam toplandi ve 2 saglam embriyo olustu. 4 aralikta 2 tane konuldu ve bu gün 12 gün yani 16 aralikta sonucum belli oldu. BHCG degerim 145 cikti. o kadar cok mutlu oldum ki anlatamam. su an bile hala rüyada gibiyim. insallah sonuna kadar hayirli olur.

arkadaslar sizce tek bebisim mi olacak yoksa ikizmi:)

Allahim bizim gibi herkkesin yardimcisi olsun. Allahim hepimizin dualarini kabul etsin

COK MUTLUYUM COOOOKKKK
    :hooray:
    insallah sag salim saglikli ve annesine babasina saygili Allahini Peygamberini bilen bebis dünyaya getiririm....hihoyyytkaydirigubbakcemile5

2. 17 Aralık 2008
  3. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gözün aydınn.. inşşaallah rabbim hayırlısıyla kucagınada almayı nasip eder

4. 17 Aralık 2008
  5. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım tebrik ederim :)Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder işallahhh..Valla bana tek bebekmiş geldi.Sağlıkla gelsinn...

6. 17 Aralık 2008
  7. muray

muray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım belli olmaz o benim 12.gün değerim 127.idi ve doktorum ikiz olabilir derken bide öğrendikki üçüzler

8. 17 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

tebrikler canım,rabbim inşallah sağlıklı ,hayırlı evlatlar nasip eder ...

10. 17 Aralık 2008
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederim canım
    sağlıkla kucağına alırsın insallah :Saruboceq:

12. 17 Aralık 2008
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    göz-n aydın ikiz olabilir ama inşallah tek olur bence trcrübemden dolayı bunu söylüyorum yanlış anlama... Allah kucağına almayı nasip etsin.

14. 17 Aralık 2008
  15. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım hayırlısı olsun..
    bu tek mi ikiz mi konusu walla bence de gebelik test sonucuna göre çok da belli olmuyo benim de 10. gün 153 dü. tek gebelik. ama 12. gün 140 larda değeri olan bazı arkadaşlarda ikiz gebelik görüldü. sağlıklı olsun da :)

16. 17 Aralık 2008
  17. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım tebrikler hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum hayırlı olsun inşş..a.s.

18. 17 Aralık 2008
  19. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebriklr canım Allah kucağımıza da almayı nasip iner inşallah :nazar::Saruboceq: