Kızlar çok perişanım çok keyifsizim hiç tadım tuzum yok :(

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve susaden tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : susaden
  1. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bebişim atopik dermatit teşhisi kondu çok mutsuzum çok kötü bir cilt hastalığı geçmek bilmiyo bir yaşından öncede geçmiyomuş zaten ne yapsakda ne kullansakda olmuyo çocuğumun her yeri yara bere içinde yüzü çok kötü koruyamıyorum yüz bölgesi olduğu için bugün sırtındada kızarıklıklar oldu o kadar dikkat ediyorum sabah akşam nemlendiriyorum dr verdiği kozmetik kremlerini sürüyorum açıkcası kullanmadığım bişe kalmadı kortizonlu krem vermemişti önce dr muz şimdi mecbur vermek zorunda kaldı of of allah başka dert vermesin ama bebğimi öyle gördükçe çok üzülüyorum kızlar huylarıda değişti çok hu<zursuz olunca oğlum yeni beşinci ayına girdi :KK43:

2. 12 Şubat 2010
  3. ersndrya86

ersndrya86 Annesinin Aşkısııı:) Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsun canım kozmetik kökenli ilaçları kullanma bebeğine nolur.bence doktorunu değiştir başka alternetifler vardır mutlaka.

4. 12 Şubat 2010
  5. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun canım. doktorunun söylediklerinin dışına çıkmamanı tavsiye ederim.

6. 12 Şubat 2010
  7. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    benimde ona benzer bisey var yuzunde yanakarinin yan tarafi alni kulaklarinin arkasi kipkirmizi ve cok kuru bize doktor kortizonlu krem vermedi cok kucuk kullanilmaz dedi nemli tut hep dedi vazelin ama krem gibi icinde parfum falan yok ondan suruyorum 5 gundur iyi geldi hafifledi ama burda bebegin kasimamasi cok onemli gece eline eldiven takiyorum ve yanimda yatiriyorum cunku cok kasindigi icin kasinirken uyaniyor ellerini tutup oyle yatiyorum gunduzde eldiven takiyorum kasiyamadigi icin yara olmuyor ve geciyor cok gecmis olsun biran once kurtuluruz insallah

8. 12 Şubat 2010
  9. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    dr muz iyi kızlar adamcağız kortizonlu krem bile vermek istemedi bebeğim çok küçük die vaelin önermişti zaten kozmetik krem dediğim egzamalı bebekler için kullanılan hypoalerjik kremler mustela gibi ama bize bariederm krem önerdi yani kortizonlu krem adamcağız en sonnda vermek zorunda kaldı çok düşük seviyede olan bir krem verdi işe yaradı biraz düzeldi bebişimin yüzü ama bilmiyorum nolcak böyle doktor yaşına kadar sürer dedi zor bir durum ya bende eldiven takmak zorunda kalıyorum uyurken allah başka dert vermesin napalım bunada şükür

10. 12 Şubat 2010
  11. filiziyiliksever

filiziyiliksever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım niveanın 35 faktör güneş kremini kullan.bi dene...mutlaka...geçecek emin ol

12. 12 Şubat 2010
  13. snoopy.izmir

snoopy.izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Benim kızımda da atopik dermatit var,kollarında ve boynunun sağ tarafında,şu an 6 aylık,3 aylık olduğunda çıktı dermatit olayı.Cilt kuruluğundan olur dedi doktorumuz.Mustelanın 3 ürününü kullandık,pek işe yaramadı.Dermotrosyd adlı kremi kullandık belki boynundaki mantardır diye o da işe yaramadı,en son kortizonlu krem kullanmak zorunda kaldık,hipokort kullanıyorum 1 haftadan beri,önce saf vazelinle nemlendiriyorum,kolları geçti çok şükür,boynunda hafif bi kızarıklık kaldı,bakalım kremi kullanmayı bırakınca ne olacak...

14. 27 Şubat 2010
  15. macey

macey fırtına öncesi sessizlik. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl başladı kızlar yaa.benim kızımda da isilik vardı.şimdi o isiliklerin yerini yanaklarda kızarık ve kuru bir tabaka aldı.acaba sizde de mi böyle oldu.işkillendim şimdi ben yaa.dr.a götürmeli miyim?bu arada çocuklarımıza geçmiş olsun diyeyim...

16. 27 Şubat 2010
  17. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım mutlaka götürmelisin geçmiş olsun

18. 27 Şubat 2010
  19. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun arkadaşlar, Rabbim tez zamanda bebişlerimize sağlık versin inş...