kızlar çok sevinçliyim en sonunda doktorumu buldum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar çok sevinçliyim en sonunda doktorumu buldum bu ne ya 18 haftamdayım hala doktor arıyordum yıne burdan aldığım övgüler üzerıne bahçelievler HİZMET hastanesine sait beye gittim ohhhh en sonunda bir doktor içime sindi dedıklerı doğruymus biraz yoğun ama bu kadar yoğun olmasının sebebide belli incelıyor öyle diğerlerı gıbı abudik gubidik hadı senın ısın bıttı sıradakı muamelesı yok inceden inceye anlatıyor inş istedığım gibi prensesimi normal doğumla dünyaya getırırım

2. 10 Mart 2010
  3. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bikaç zamandır dikkatimi çekiyodu topiclerde hep doktor arıyodunuz sizin adınıza sevindim gerçekten keşke bende hamileliyimin ilk zamanlarında sizin gibi iyice araştırıp öyle hamileliyimi sonuna kadar sürüdrebilseydim ama kısmet diyelim inş sağlıklı doğurursunuz istedyiniz gibi normal bi doğumla presnsesiniz dünyaya gözlerini sağlıkla açar:KK46:

4. 10 Mart 2010
  5. pamukprensesim_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    çok tşkr ederım ama o keşke nıye ona uzuldum bak evet esımde bende pes etmedık önemlı olan sadece sımdı ıyı olması deyıl yanı ılgılensın falan tamam ıyı tabı ama ıyı bır doktor sivisinide gözden gecırdım ıcım rahat cokta neşeli

6. 10 Mart 2010
  7. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    senin adına sevindim canım.
    bende sen gibi epeeeey aradıktan sonra herman beyi bulunca boyle hissetmiştim..
    insanın içine sinmesi ve dra güvenmesi çok önemli bu konuda hakikaten:hulya:

8. 11 Mart 2010
  9. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    hayırlı olsun canım...senın adına cok sevındım
    bende senın gıbıyım bı türlü karar veremıyorum ...aklımda da Sait bey var ama bakalım sanaırım orayada bı gıdeceğim...
    bu arada telefon falan verdımı arayabilimisin rahat rahat ....
    bebeişin her şeyını gösterdımı ..

10. 11 Mart 2010
  11. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.503
    Ödül Puanları:
    238
    hayırlı olsun canım...
    ben ikinci bebeğimde bi türlü dr bepenemedim aradığım dr u da bulmadan erken doğum yaptım...:roflol:aklinialirimsmile
    neyseki sen erken bulmuşsun...sağlıcakla kavuşursun inşallah bebeğine...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

12. 11 Mart 2010
  13. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim ilk gittiyim doktor bendeki deyişimleri ısrarla anlattığım halde bendeki preklampsiyi farketmedi 7 aylık bebeyim 6 buçuk aya uyumluymuş 30 haftalıkken 28 haftaya uyumlu bibebek dünyaya getirdim prematüre doğdu kızım üstelik kabus gibi bi gece geçirdim kuvöz sıkıntısı falan derken hastanede 10 gün yatış sonra kızım doğdu:)))) o yüzden doktorunuzu dikkatli seçin sen ve bütün hamile anne adayları benim ağzım yandı o yüzden sizlerin iyi seçimler yapması çok isterim

14. 12 Mart 2010
  15. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bahçelievler civarında bende hastane araştırıyorum meltem hastanesinde Nejla hanıma gidiyorum çok güleç yüzlü bir kadın ama henüz net bişey söyliyemiycem sen doğumunu buradamı yapmayı düyünüyorsun nasıl bir hastane ve doğum ücretle nekadar acaba

16. 12 Mart 2010
  17. pamukprensesim_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım haklısın ama ben memnunum suan yanı guleryuzlu olması ve rahatlatması önemlıu evet cep numarasını verdi yoğunluk dışında bir problemım yok anlıcan şuan

18. 12 Mart 2010
  19. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    deryacım,
    Sait beye 15 gun önceden randevu almak gerekıyor dıyolar ama doğrumu..bide gıttığinde cokmu bekliyorsun...benim eşim bekleme konusunda cok sınırlı hem 50 TL para verip hemde beklerse ortalığı ayağa kaldırıır eğer 1 saat falan beklenıyorsa cok kötü...