kızlar cok sık acıkıyorum normalmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve caws_38 tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : caws_38
  1. caws_38

caws_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 11haftallık gebeyım cok sık acıkıyorum benım gıbı olanlar varmı lutfen cevap yazın dıabetten korkuyorum 3saatte acıkıyorum normalmı sızce

2. 28 Nisan 2009
  3. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 saat iyiymiş gene bende çok sık yiyordum yarım saat içinde acıkıyordum gece açlıktan uyuyamadığım kalkıp yediğim günleri hatırlıyorum 3. aydan itibaren öyle olmadı bende ama şimdi 7.aya girdim günde sabah öğle akşam yiyorum aralardada meyva abur cubur ayran ......

4. 29 Nisan 2009
  5. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende çabuk acıkıyodum.hamileyim nasılsa ve bide zayıfım diye yedimde yedim.51 kiloda 65 oldum veeee şeker hastası oldum.kızlar dikkat edin abartmayın hakim olun kendinize.internetten gebelikte beslenme hakkında okuyun.şimdi diyet yapıyorum.canımın istediği hiç bişeyi yiyemiyorum.bazen ağlayasım geliyor...AMAN KIZLAR AZ VE SIK .......

6. 29 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilelikte normal çok acıkman seninle beslenen biri var içinde zaten doktorlarda 2_3 saatte bir yemek yemeni öneriyorlar

8. 29 Nisan 2009
  9. karafilik

karafilik Guest

Evet günde 6 öğün yemek yemen ve hatta ara öğün yemen gerekiyor... Tatlı ihtiyacını daha çok şerbetli tatlılar çikolata yerine sütlü tatlı veya kayısı kurusu incir kurusu vs ile gidermeye bak....

10. 29 Nisan 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence çok şanslısın. ben 11 aylık hamileyken hastanede yatıyordum. gunlerce bulantı ve kusmadan bişey yiyemez olmuştum serum verdiler. aylarca aç gezdim kustum. senin yerinde olmayı tercih ederdim.

12. 29 Nisan 2009
  13. caws_38

caws_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar cok sagolun ılgınız ıcın ıcımı rahatlattınız cok korkmustum gercı dıabete daır belırtım yok ama yınede ınsan korkuyor paradıses arkadasım senın fıkrınede saygı duyuyorum tabıkı az ve sık yıyecegım sagolun hepınız allah razı olsun

14. 29 Nisan 2009
  15. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    normal canım benim canım

bende o haftalarda karnımın gurultusuna uyanıyordum geceleri ama asla yemek yemedim

yatmadan başucuma 1 bardak süt (üzerine doktor bonesi gibi bişiy geçiyodum toz olmasın diye ) birde muz hazırlıyordum gece uyanıncayiyip yatıyordum
    bu böyle ilk 2 ay devam etti sonraları daha az acıkmaya başladım şuanda 23. haftaya girdim8 den sonra sadece meyve yiyorum ve yatarken süt içiyorum ve sadece 4 kilo aldım bebeğimi besliyorum

bu yöntemi herkeze tavsiye ederim

rabbim kucağımıza almayı a nasip eder inşalah canımm

bu arada süt ve yoğurtu ihmal etme yoksa 16. haftadan sonra benim gibi tüm dişlerini saran ağrılarla ugraşırsın agırlarım başlayınca süt ve yoğurta bi yüklendim 3 gün içinde agrılarım geçti

16. 29 Nisan 2009
  17. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende yeni hamileyim bende sürekli kurt gibi acıkmaya başladım önceden saatlerce aç gezen ben şimdi 2 saatte bir besleniyom
    yemezsem tansiyonum düşüyo çok şükür gece uyanıp yemiyom
    ama yatana kadr azar azr atıştırıyom gece su içiyom uyanınca
    bende kendimi kötü sanıyodum zaten tüple hamile kaldığım için tedavi esnasında 3 kilo aldım
    ilk aylarda aşırı kilo almaktan çok korkuyom hele sürekli böyle acıktıkça
    benim gibi düşünen var mı aranızda?

18. 1 Mayıs 2009
  19. caws_38

caws_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım benımde tuple oldu bende kılo aldım ve korkuyorum sureklı acıkıp bıseyler yıyorum ALLAHIM yardımcımız olsun umarım asırı kılo almayız ılerde bızde az yerız belkı cok korkuyorum bı sorun olcak dıye