kızlar çok üzgünüm hastaneden aradılar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve tanger tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

27 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tanger
  1. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar dualarınız için teşekkür ederim bu gün daha gidemedim hastaneye çünkü hastaneden arayıp bebeğin oksıjenını çıkarttıklarını ama kedını toparlayamadığını söledıler bu gün 4 de dr gelıyomuş bide kalp grafisi çekilecek allahım inşallah bişey çıkmaz.bu arada ben de emziremediğim için göğüslerim doldu iyice sağıyorum ama yeterlı gelmıyo ama bebeğim iyi olsun ben herşeye razıyım bu gün 4 de eşim türkiyede oluyo gelse belki biraz daha rahat ederim. ne yapacağımı bilmiyorum kendimi çok yorgun hissediyorum ve üzgün.bebeğim orda ölece yatıyo belki bu günde çıkamayacak içim çok acıyo anne olmak çok farklı bi duygu senağlama senağlama rabbım hepimizin yavrularına sağlık ve şifa versın aminn:Saruboceq::Saruboceq:senağlama

2. 27 Eylül 2008
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsn canım inşallah biran önce yavruna kavuşrsun

4. 27 Eylül 2008
  5. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay üzülüdüm bebeğine ya Rabbim sana bağışlasın onu İnşallah bir an önce alırsın kucağına Allah'ım nerde varsa yardım etsin bol bol dua et sende içini ferah tut.

6. 27 Eylül 2008
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşım az sabret. hemen yelkenleri indirme bakalım. Bebeğine birşeycik olmayacak Allahın izniyle. Varsın bugün çıkmasın ama yeterki iyileşsin.:teselli:

8. 27 Eylül 2008
  9. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet çok zor bi durum ama allah beterin beterinden saklasın sabret güzelim bu günlerde geçecek ve sen ogluşunla güzel günler geçireceksinizzz

10. 27 Eylül 2008
  11. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çokk geçmiş olsun şu mübarek günlerde bol bol dua et inşallah bir an evvel iyileşir

12. 27 Eylül 2008
  13. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Oğluşun iyi olacak Allahın izniyle,sen kendini üzme canım hiç.Eşin de gelecekmiş,biraz daha rahatlarsın şimdi hem.

14. 27 Eylül 2008
  15. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Çookk geçmiş olsun. Ben senin neler hissettiğinin inan çok iyi anlıyorum. Erken doğum yaptım ve hep küveze girecek ihtimali vardı oğlumun. Çok şükür gerek kalmadı ama hastanede 4 ay boyunca birlikte yattığım arkadaşlarımın hemen hepsinin bebekleri aylarca küvezde kaldı. Onlarla birlikte hastaneye gittim, onlarla birlikte ağladım, endişelendim, sevindim. Hepsinin bebekleri hamdolsun çok iyi. iyi düşün iyi olsun. Sende bebeğine kavuşacaksın. Yenidoğan bakımı inan bana çok iyi. Dualarım seninle .. Sevgiler..

16. 27 Eylül 2008
  17. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gerçekten bak sen zaten hemşiresin meslektaşlarının ne denli iyi ilgilendiklerini biliyorsundur, içini rahat tut biliyorsun benim kızımda 1 hafta kuvezde kaldı aynı bende senin hissettiklerini hissettim, iyi düşün iyi olsun biz hepimiz yanındayız ,üzme kendini ,mutlaka Allah duaları kabul eder, yavrunla koklaşırsın,gerçekten yeterki bebişin iyi olsun hsatanede olsun farkedermi,sabır kasrdeşim, sabrın sonu selamet.... sevgilerimle güzel anne:1hug:

18. 27 Eylül 2008
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım cok gecmış olsun ınsanlah bebısıne bırsey olmaz..
    dualarımız senınle
    guclu olman gerek bebegının sana ıhtıyacı var