Kızlar çok üzülüyorum yardım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eslemnur tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eslemnur
  1. eslemnur

eslemnur oğlum tatlı meleğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR BEN NABABİLİRİM TECRÜBELİ ARKADAŞLAR MUHAKKAK VARDIR ARAMIZDA GÖRÜMCEMLER BENİ ÇOK DIŞLIYO HİÇ BENİMLE KONUŞMUYOLAR KENDİMİ ÇOK DIŞLANMIŞ HİSSEDİYORUM ONLARIN ÖYLE YAPTIĞIMNNI GÖRÜNCE ÖBÜR AKRABALARIDA SALLAMIYO NASIL DAVRANABİLİRİM EŞİM BENDEN YANA AMA BUNLAR OLDUKÇA ONUNLADA ARAMIZ AÇILIYOR YORUNLARINIZI NASIL DAVRANMAM HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM LÜTFEN SAOLUN:roflol:senağlamasenağlamasenağlama

2. 2 Ocak 2009
  3. Juliet

Juliet Guest

takma boşver dışlayan dışlasın
    kendini küçük görme onlarıda üstün

buarada yanlış yere konu açmışın

4. 2 Ocak 2009
  5. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sonuçta süreki buluşuyorum onlarla yani ayda 1 ama yetiyolar görümcemlerle desen hafta da 2-3 kez nereye taşımam gerekiyo bi türlü tuttramadım konuyu nereye taşıyayım

6. 2 Ocak 2009
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Knuyu yanlış yere açmışsınız. En kısa zamanda ilgili başlığa taşınacaktır.:1rolleyes:

8. 2 Ocak 2009
  9. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kimse yokmuuuuuuuuu bana yardım edecek

10. 2 Ocak 2009
  11. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Dert edecek birşey değil ki bu , madem seni dışlıyorlar , sende onları dışla canım .Eşin senin yanındaysa hele ,hiç kafana takma derim . Durumun farkında olduğunu görümcenlere belli edersin ,sende mesafeli ve soğuk durursun ... Kim naparsa yapsın boşver....

12. 2 Ocak 2009
  13. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde pek sohbetli sayılmayız yalnız yakalarsan sohbet eder başka seçenekleri varsa pek konuşmazlar benimle...valla çok ta tın ne istiyorsun onlar gibi dedikodu yapmak mı...

14. 2 Ocak 2009
  15. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayrıca ne kadar konuşursan o kadar seni öğrenir o kadar malzeme yapıp dedikodunu yaparlar

16. 2 Ocak 2009
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ya ne gibi dışlıyolar mesela ne yapıyorlar???
    Sen ne yap biliyo musun ,onlarla konuş,görüştüğünüzde ne diye hitap ediyosan de ki "sizinle konuşmak istiyorum".Kimsenin olmadığı bi odaya girin ve gayet kendinden emin ve rahat bi tavırla sor ki onları şaşkınlığa uğrat.Cesaretin ve kendinden emin oluşun onları şaşırtacaktır."Neden konuşmuyosunuz benimle ,bi hata mı yaptım bilmeden:Öyle olsa bile biz akrabayız ve böyle davranmanız hiç hoş değil"tarzında konuşma yap bakalım.
    Ama konuşma yapmadan eşine söyle böyle bi konuşma yapmayı düşündüğünü."Hayvanlar koklaşa koklaşa,insanlar konuşa konuşa "dimi ama.
    Mutlaka konuş kii, senin koyun olmadığını bilsinler,meydanı boş sanmasınlar...

18. 2 Ocak 2009
  19. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AYNEN BİZİMKİLERDE ÖYLELER TEKKEN İYİLER BAŞKASI VARSA TAMAM BİTTİ DEMEK İSTEDİĞİM YANLIZ KALIYORUM DİYORUM ACABA MUHABBETE KATILSAMMI KONUŞMASAMMI DAYILARININ EŞİ VAR ODA BENİMLE YAŞIT ONLARALA HAHA HİHİ BENİMLE EWET HAYIR O KIZDA ESKİ ARKADAŞIM GÜLEREK YÜZÜME BAKIYO BAZEN BAK BENİMLE İYİLER DER GİBİ SİNİR OLUYORUM İYİCE BİDE BU C.TESİ YEMEKTE HEP BERABER BUŞUŞUCAZ NASIL DAVRANAYIM SİZCE ...kötükedihüso