kızlar daha mı hızlı?

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve arac tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : arac
  1. arac

arac süt oğlum :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba güzel anneler benim altı aylık bi oğlum var onunla aynı olan kız bebeklerle kıyasladığım zaman herkes o kız ama diyorlar gerçekten de biz kızları bi iki adım geriden mi takip ediyoruz çatlıycam kıskançlıktan ohaoldumsmile

2. 1 Temmuz 2010
  3. pembekzm

pembekzm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    slm canım olabilir erkekler geriden geliyor bence benim oğlum 11 aylık kendisinden 1 hafta küçük kuzeni var(kız) ben oğlumla o kadar ilgileniyorum yürüme yeme içme konuşma şarkı vb(çocuk gelişimi mezunuyum) kızıyla hiç ilgilenmiyo desem yeri yürüteçe dahi bindirmediim kızda akşama kadar yürüteçte bizimkinden erken yürüyecek gibi konuşması falan da öyle
    önemli olan sağlıklı olması kıyaslama bence her çocuğun gelişimi farklı

4. 1 Temmuz 2010
  5. mertoglu

mertoglu Guest

mrb benim oğlumda 10.5 aylık bizim dr kızların dah erken yürüyüp erken konuştuğunu söyledi benim ilk çocuğum kızdı hep onla kıyaslıyordum kızım 9 aylıkken yürüdü oğlum 9.5 aylıkken emeklemeye başladı içini rahat tut

6. 2 Temmuz 2010
  7. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    maşallah erken yürümüş kızın. bende 9 aylık yürümüşüm ama benim kız babasına çekmiş galiba. 11 ay bitecek hala yürümüyor:KK43:bilmiyorumkismile

8. 2 Temmuz 2010
  9. arac

arac süt oğlum :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bizim oğlan daha yeni dönüyor anca...