Kızlar delirmek üzereyım nolur doğru düzgün bir çocuk doktoru önerin (avrupa yakası)

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 9 Mart 2011 başlatılmıştır.

9 Mart 2011
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar kafayı sıyırıcam hamılelığımdede bır doktor bulana kadar butun avrupa yakası hastanelerını tavaf ettım benım kaderımı kızımda yasıyo ya nolur bıldığınız uygun bır hastane temız bır doktor yokmu arastırma yapmaktan beynım sulandı dıyebılırım hizmet hastanesınde doğum yaptım inanılmaz memnun kaldım lala hanım cocuk doktoruydu kızım 15 gunlukken deyıstırdık cengız beye gectık 5 bucuk aylıkken cengız bey hastaneden ayrıldı kaldık lale hanıma tabı ben lafı kerpedenle alıyorum medical parka gıdelım dedık burdan tavsıye üzerıne bir şok daha hastane deyıl tımarhane butun herkez iç içe cocuklar sesler ınsanlar bır bırıne yapısık hanı hasta deyılsede zorlanmadan itinyla hasta olur hayri bey de kötulemek ıstemıyorum adama ait ıkı oda ayırmıslar senı hızlı hızlı dınlıyo sen gıydırırken diğer odaa gecıyo ıyıde her yoğun doktor ıyı demek deyıl anlıcanız oda olmadı ben arada kuş üzmü kaynatıp verıyorum zararı olurmu dıyorum o bana ben kanal adı vermım orda cıkıyorum arada diğer kanal dada dıyo guldum gectım kızım 7 aylık belırlı bır doktoru olsun ıstıyorum söyle uygun fıyata temız bır doktor sefaköyde oturuyorum bu arada şimdiden tşkrlr hepınıze

2. 9 Mart 2011
  3. hy_patia

hy_patia Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    canım oğlumun doktoru avcılarda, sefaköye yakın. yalnız hastane değil, kendi kliniği. gözlem kliniği(marmara caddesinin başında-yola çok yakın) atai tulunoğlu. istersen bir git gör, ben memnunum.(bahçelievlerde oturuyorum, buralarda doğru düzgün bir doktor aradım ama bulamadım bir türlü, yol bana uzak gelse de avcılşara koşturuyorum yine)

4. 9 Mart 2011
  5. Harpy

Harpy Şampiyon geliyoooor :D Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba;
    sefaköyde rumaeli hastanesi var. orada bayan bir çocuk doktoru var. haftasonu çok yoğun oluyor ama hafta içi o kadar değildir. çok güler yüzlü dinleyen anlatan bir hanım.. bir denemeni tavsiye ederim.. ben de ona gidiyordum ama uzak oturduğum için ancak eşimle birlikte hafta sonu gidebiliyordum.. bu sefer yoğunluktan çok zaman ayıramıyordu. sen yakın oturuyorsun hafta içi gidebilirsen çok memnun kalacağını düşünüyorum. sgk da geçiyor 20tl gibi bişeye geliyor.

6. 9 Mart 2011
  7. Esrs

Esrs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bahçelievler istanbul pediatri hastanesinin doktorları iyi orda erdem talu'nun metini duydum. Bakırköy emin mindan, ben kızımı Ataköy Özlem Karahasanoğlu'na götürüyorum. tavsiye edebileceğim 3 doktor bunlar.

8. 9 Mart 2011
  9. hy_patia

hy_patia Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    özlem hanımın sitesini görmüştüm, aklıma yatmıştı, gidebilirim diye. muayene ücretini öğrenebilir miyim acaba? sgk ya indirim filan var mı acaba?

10. 9 Mart 2011
  11. Esrs

Esrs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sgk'ya indirim yaptığını sanmıyorum arayıp asistanı ile görüş istersen 70 ila 100 arası sanırım muayne ücreti benim özel sağlık sigortam var o yüzden net bilmiyorum ücretini. çok tatlı doğal içte bir doktor teşhisleri çok doğru

12. 9 Mart 2011
  13. candasyaman

candasyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım madem sefaköye oturuyorsun cennet mahallesinde HÜSEM HATİPOĞLU VAR.ben bebğimi doğduğu günden beri ona götürüyorum..(ki ben büyükçekmecede oturuyorum:) çok memnunuz.heran ulaşabiliyorum.ilk zamanlar bana soğuk biri gibi gelmişti ama gereksiz hiçbir müdehalede bulunmuyor.kendiside başhekim yardımcısı buarada.biz kendisine çok güveniyoruz.muayenesi 90 tl ama değiyor cnm.özel muayenehanesi var.

14. 9 Mart 2011
  15. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    küçükköy özel duygu hastanesi ayten usta özer
    cok ii bi dr

16. 18 Mart 2011
  17. aolzpgeer1

aolzpgeer1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Ben bahcelievlerde oturuyorum,oglum 3,5 aylik:nazar: ve medical parkta dogdu,hastaneden cikarken oranin doktorundan randevu vermislerdi ama ben Dr Vahap Oney`e goturdum oglumu,halen daha ona goturuyorum,cok tecrubeli ve inanilmaz hastasi var,muayene ucreti 180tl,oglum 2 aylikken verem,5li karma ve pnomokok asilari toplam 175tl ve muayane ucreti 180tl toplam 355tl verdim ama ogluma ozel saglik sigortasi yaptirdigim icin %80 ini geri aliyorum,yani 180tl muayane bana sadece 36 tl ye geliyor,ozel saglik sigortasi olanlara veya bebeginde sebepsiz problemler olanlara vahap beyi oneririm,kac tane arkadasim goturdu ve herkes cok memnun,pahali ama bebeklerimize deger,insanin aklinda suphe kalmiyor,sorulari yanitliyor,telefonla destek veriyor,kisacasi tavsiye ederim,doktorun yeri bahcelievler calislarda.Ayrica uzman tv de vahap oneyin bir suru videosu var,izleyin gorun...

18. 18 Mart 2011
  19. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    canım cok tşkr ederım ama bılıyorum kendısını uzman tv den ama fıyat olarak bızı asar